20260723 Wandeling St. Huibrechts Hern

Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Parking De Herner, kruising Papenstraat/Herenweg, St. Huibrechts Hern.
23-07-26
Ontvangst 13:45
Aanvang 14:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling

Beste NEOS vrienden,

 

De laatste keer dat we elkaar konden ontmoeten was bij, jawel …..                              de wandeling, van WOENSDAG 17 juni,  rondom Valkenburg.

En ja, da's alweer ruim 'n maand geleden.

Es war einmal....dat we omwille van de regen niet naar buiten konden....nu is 't omwille van de zon! Ongeziene temperaturen die alle vocht, maar vooral ook de zuurstof uit de lucht trekken. Voor niemand ideaal, niet voor jong én niet voor oud. We missen die samenkomsten zoals wandelen en petanque best wel!

Daarom 'n nieuwe poging nu donderdag  a.s. 23-07.                                                         We pakken de draad weer op, trekken de wandelschoenen aan om te gaan    wandelen in Sint-Huibrechts-Hern.                                                                               

Er is een kleine kans op regen.... mah daar zijn parapluutjes voor, toch!  En wat belangrijker is ….dan heeft die regendans toch geholpen én zijn onze landbouwers terecht opgelucht. Om nog maar te zwijgen van ons eigen tuintje, de héle fauna en flora zeg maar. Enfin ......... IEDEREEN CONTENT!

We spreken af :

13u45: Samenkomst Hernerweg op hoek met Papenbergstraat nabij de kerk in                                 Sint-Huibrechts-Hern

14u00: Vertrek voor ca. 6 km.

Na de wandeling is er de mogelijkheid om gezellig wat te drinken op het terras van B&B de Bloesem, Herenstraat 10, St. Huibrechts Hern.

Ben je erbij?  Fijn!  

Info: Lisinna Piette: 0498 37 21 41  en/of   Vincent   Tel. 0470 60 58 82

Groetjes,

 

Bestuur Neos Riemst

Lisinna en Vincent

Contactgegevens
riemst@neosclub.be