260604_Provinciale Fiets- en Wandeldag - Westerlo

Om de zomer in te zetten ontdekken we met z'n allen de mooie omgeving van de gemeente Westerlo. Neos Westerlo verwelkomt ons graag en stippelt voor jullie prachtige wandel- en fietstochten uit.
Antwerpen

Praktische gegevens

De Zoerla, Gevaertlaan 1, Zoerle-Parwijs, 2260 Westerlo
04-06-26
Ontvangst 12:30
Aanvang 14:00
Einduur 19:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 126
Wandelen 5 km + maaltijd: 30,00 euro voor leden
Wandelen 8 km + maaltijd: 30,00 euro voor leden
Wandelen 12 km + maaltijd: 30,00 euro voor leden
Fietsen 35 km + maaltijd: 30,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Van prachtige natuur, tot zwoele beekjes, tot goed-bollende fietspaden. Voor ieder wat wils. Op donderdag 4 juni nodigt Neos Provincie Antwerpen, in samenwerking met Neos Westerlo, jullie graag uit om te komen genieten van het zonnetje, en gezellig de natuur van Westerlo te ontdekken.

Jullie zijn welkom vanaf 12u30, zodat jullie genoeg tijd hebben om te parkeren en al van een welkomstkoffie te genieten. Om 14u geven wij het startschot, en mogen de wandelaars en fietsers aan hun tocht beginnen, om nadien de benen onder tafel te steken voor een lekkere Vlaamse stoverij met kroketjes met een lekker dessertje achteraf!

Er zijn drie wandelroutes (van 5, 8 en 12 km) en een fietsroute (van 35 km), gelieve bij de inschrijving jullie keuze duidelijk mee te geven!

Verdere informatie over de wandel- en fietsroutes zal op een later moment meegegeven worden met de bestuursleden van jullie club! Ook informatie over de parking komt op een later moment!

Ook Interessant

Jean-Paul Van Bendegem
Lezingen

Quo Vadis, Homo Sapiens

Deze lezing handelt over de gedachte dat, gegeven de snelle en ingrijpende ontwikkelingen in de wetenschappen en de afgeleide technologieën, kan en moet de vraag gesteld worden welke impact dit heeft op het menselijk leven en de maatschappij.

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert!

Be-Mine
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Nucleair Mol - Tabloo & Visit Beringen - Be-Mine

Bezoek met gids aan Nucleair Mol (Tabloo) in Dessel waar je miljarden jaren terug kan blikken, maar ook ver vooruit kan kijken. Tijd speelt namelijk een belangrijke rol in het radioactieve verhaal. Zo zal Tabloo de herinnering aan de nabije bergingsinstallatie voor radioactief afval gedurende 300 jaar en meer moeten bewaren. In de namiddag een bezoek aan het nieuwe belevingscentrum BE-MINE PIT. Het combineert imposant erfgoed, vernieuwende architectuur en interactiviteit met kunstige belichting. In de ophaalgebouwen is er een bezoekerscentrum. Hier start het nieuwe mijnwerkerspad: met een gids genieten we van een authentieke mijnbeleving die uniek is in de wereld en het volledige verhaal van de Limburgse mijnwerkers vertelt.