Grüsse aus Wien Concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Handig om weten
Ook Interessant

Melodieën voor Miljoenen: 'Wien... bleibt Wien!
Een gouden 'allesbehalve ouden' klassieker. Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal.

Info-moment citytrip Liverpool
In september 2026 organiseren we een 6-daagse (5 nachten) citytrip naar Liverpool met eveneens een stadswandeling in Manchester en Leeds. We reizen met de bus naar Rotterdam waar we inschepen op de boot naar Hull. Na deze cruisebeleving rijden we via Manchester naar Liverpool waar we 3 nachten slapen. De stad staat vandaag de dag bekend om zijn fantastische architectuur, bloeiende culturele scene, invloedrijke muziek-bands en prominente sportclubs. De Beatles-tour, the Cavern Club, het Royal Albert Dock, bezoek aan het stadion van Liverpool en/of Everton en nog veel meer behoren tot de mogelijkheden. Heeft dit uw interesse gewekt en wil u meer vernemen van wat deze reis te bieden heeft, dan nodigen wij u graag uit om te komen luisteren naar het infomoment. De toegang is gratis.

Night of the Proms
Night of the Proms blaast 40 kaarsjes uit. Voor de jubileumeditie van het iconische muziekfeest in het Sportpaleis pakt de organisatie uit met een topaffiche. Niemand minder dan Nederlandse rockster Anouk, discolegende Sister Sledge, Vanessa Amorosi - die je onder andere kent van Eurythmics, Deens percussieduo Safri Duo en de Britse soulzangeres Joss Stone staan op 23 november 2025 op het podium van het Sportpaleis/AFAS Dome. Niels Destadsbader presenteert voor de tweede keer én er worden ook heel wat verrassingen op het podium verwacht.