Vosselare 23/06/25

Deze namiddag een mooie fietstocht gereden met een zotte wind maar toch een groot aantal deelnemers. Met een eerste kopgroep van 15 leden en enkele minuutjes later het peloton van 45 leden en een verwaaide videoman onderweg naar Vosselare. Daar waren we allemaal hartelijk welkom in 't Vossenhof. Nadat de dorstige gelaafd waren zetten we met volle moed de tocht huiswaarts in. Graag tot de volgende rit naar het park op 7 juli. Vanaf nu kunnen jullie inschrijven de knop staat open. Tot dan.

We hebben naar Vosselare gefietst en onze stop in 't Vossenhof gehouden.

Dagfietstocht 2025
Activiteit

Dagfietstocht 9/8/2025

Onze jaarlijkse dagfietstocht startend te Outrijve zit er op, hier enkele beelden. We waren met 47 fietsers en 10 supporters met de wagen. Het was een mooie fietstocht door een aantrekkelijk en nog relatief ongeschonden landschap vergezeld van goeie zon. Outrijve is één van de charmante dorpjes langs de linkeroever van de Schelde, die inderdaad ook voor een deel door West-Vlaanderen stroomt. Tijdens de stops kon de picon niet ontbreken en met een heerlijke maaltijd was iedereen voldaan. Tot de volgende.

Groep2
Activiteit

Fietsen naar het park

Gisterennamiddag hadden we onze fietstocht naar het park. Met 43 deelnemers aan de start voor een korte fietstocht met een draaiende wind reden we rond Ruiselede. In het park waren er ondertussen toch wel een 19-tal supporters aanwezig om samen nog wat na te genieten. Met een hapje en een drankje was het best gezellig in het park.

FOLK (2)
Neos vzw en provincie

NEOS FOLKT 2025

Neos Folkt was dit jaar te gast in het unieke kasteel van Ingelmunster. We genoten van een unieke setting waarbij we aten in de mooie feestzaal en genoten van het concert in de (destijds deels afgebrande) bovenzaal. We kregen een warm welkom, een mooie wandeling iets ingekort vanwege het uitzonderlijke warme weer van +/- 4 km, twee ‘smaakvolle’ tussenstops, een verzorgd avondmaal en een sfeervol optreden als afsluiter. Dit jaar genoten we van Franse Chansons met het gezelschap “Les amis de Georges”. In het ensemble herken je ongetwijfeld enkele topartiesten van onze allereerste ‘folk’ editie. Kortom, een onvergetelijke belevingsdag vol nostalgie!