Jaarlijks ledenfeest Neos Scherpenheuvel-Zichem

Praktische gegevens
Jaarlijks ledenfeest van Neos Scherpenheuvel-Zichem
Vrijdag 3 oktober 2025
Het belooft zoals steeds weer een gezellige en fijne avond te worden.
We heten jullie van harte welkom vanaf 17 uur in het Huis van Maria.
We starten met:
· Receptie met een glaasje cava/fruitsap en hapjes
MENU:
Voorgerecht:
· Krabcocktail
Buffet:
· Kalkoen met pepersaus
· Kalfsgebraad met saus van de chef
· Zalm met juliennesaus
· Kipsaté met provençaalse saus
· Bloemkool-broccoli mix, witloof, wortelen en erwten
· Kroketten, rösti, gratin
Nagerecht:
· Fantasiebord (negresco, ijs met chocolade, tiramisu, éclair)
Deelnameprijs: € 45 p.p.
Inschrijven: via de website of door storting van € 45 p.p. op de rekening van Neos Scherpenheuvel-Zichem (BE41 7340 5858 8110) met vermelding van “ledenfeest” en de naam van de deelnemer(s).
Uiterste inschrijvingsdatum: 24/09/2025
Programma:
17:00 | Start receptie |
18:00 | Start feestmenu |
Ook Interessant

Daguitstap Luik- VOLZET
Bezoek aan Luik. De Vurige Stede, zo wordt Luik ook wel genoemd, ligt aan de Maas in een prachtige omgeving. Luik is de op drie na grootste stad van België en de grootste van Wallonië. In de voormiddag laat een gids ons het historische centrum ontdekken. Na het middagmaal bezoeken we het museum Grand Curtius met een gids. Inschrijven is niet meer mogelijk - de bus is VOLZET.

Seniorenfeest van de stad Scherpenheuvel-Zichem
De seniorenraad van Scherpenheuvel-Zichel i.s.m. lokaal bestuur ScherpenheuveZichem organiseert een gezellig samenzijn voor senioren. Met optredens van Frank Galan, Animolly en de 'BETTES'.

Bezoek aan de Oosterweelwerken vanop het water - VOLZET
De Oosterweelwerken zijn een groot infrastructuurproject in Antwerpen. Maar wat er precies op die werven gebeurt, is voor velen een raadsel. Rederij Flandria biedt een drie uur durende boottocht aan om het project dat geleid heeft tot veel discussie en bezorgdheid onder bewoners en milieuactivisten van dichtbij te gaan bekijken. Grote delen van deze werken zijn enkel zichtbaar vanuit het havengebied. Aan boord krijgen we uitleg van een gids die opgeleid is door Lantis, de bouwheer van de Oosterweelwerken. INSCHRIJVEN TEN LAATSTE OP 14/9/2025! Alle 50 plaatsen zijn intussen weg. Inschrijven is niet meer mogelijk!