Fietstocht vanuit Averbode (35 km)

De fietstocht van ca 35 km - vertrek vanuit Averbode - is UITGESTELD omwille van het slechte weer dat voorspeld is. Als de nieuwe datum vastligt, dan zal een mail naar de leden verstuurd worden en de website aangepast.
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Samenkomst: achteraan parking Sporthal Averbode
15-05-26
Aanvang 13:30
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 45
Fietsers: 0,00 euro voor leden

Op vrijdag 15 mei 2026 organiseren we voor de eerste maal een fietstocht.

We komen samen aan de achterkant van de sporthal te Averbode (= aan de kant van de straat “Molenvijver”)  en vertrekken van daar  om 13u30 voor een fietstocht van circa 35 km. 

We proberen een 18 km per uur aan te houden maar kijken of het voor iedereen haalbaar is en passen de snelheid desnoods aan.

De fietstocht verloopt over autoluwe wegen die grotendeels verhard zijn. Een drietal strookjes zijn onverhard.

Een fietshelm en fluohesje zijn sterk aanbevolen.

Adres sporthal: Vorststraat 55 te Averbode.

 

Indien het weer te slecht is, dan wordt de fietstocht uitgesteld. Dit zal dan op deze plaats op de website vermeld worden.