Nieuwjaarsconcert met het Euregio Jeugdorkest
Met een programma dat aangenaam verrast door zijn diversiteit in genre en klankkleur. Waar het pianoconcert in G van Maurice Ravel gevolgd wordt door de Berceuse en de Finale uit Stravinsky’s Vuurvogel, waar de briljante Ouverture uit Wilhelm Tell van Rossini contrasteert met de intieme uitvoering van de balletmuziek uit ‘The Perfect Fool’ van G.Holst.
Zonder de twee klapstukken van J.Williams te vergeten:het ‘Scherzo for motorcycle and orchestra’ en zijn roemruchte ‘Raider’s March’ uit de film ‘Indiana Jones’.
Even praktisch:
- welkom vanaf 10.30 uur;
- de deuren van de Blauwe zaal gaan open om 10.45 uur;
- er is vrije plaatskeuze, wees dus tijdig;
- denk aan de tijd nodig om te parkeren of neem het openbaar vervoer (tram 6 en tram 2 stoppen voor de deur);
- het concert zelf begint stipt om 11 uur;
- er is geen vestiaire, er zijn ‘lockers’ onder de grote trap van de inkom, te bedienen met de smartphone;
- het programma wordt aangeboden tegen cash of betaling met de QR-code.
Erik Michiels
Contactgegevens
Ook Interessant

Magical Musical Memories met Lissa Meyvis en Hans Peter Janssens
Het stond in de sterren geschreven. Na hun hommages aan Kurt Weill en Charles Aznavour duiken Lissa en Hans Peter in het musicalrepertoire. Inschrijven kan zolang er plaatsen zijn maar uiterlijk tot 2 maart 2026.

20260602-09 Griekenland Epirus Reis
Een tijdje geleden hadden jullie de kans om interesse in deze reis op te geven. Wie toen heeft gereageerd, heeft zich ondertussen definitief (bij Intersoc) kunnen inschrijven. De laatste plaatsen zijn nog beschikbaar. Wie graag met ons mee wil, vragen wij 2 acties: 1. schrijf je in via de rode knop hieronder en 2. volg de link naar Intersoc (zie verder onderaan). De uiterste inschrijfdatum is 31/12/25.

Jan Balliauw: 'De droom van Poetin'
In de oorlog die Rusland ontketende tegen Oekraïne zagen we dit laatste land voorgesteld als de vooruitgeschoven verdedigingsstelling van Europa en zijn ‘waarden’ tegen Rusland en daarom onze onvoorwaardelijke steun waard. Aan Jan Balliauw om voor ons bovendien dieper in te gaan op de aanloop naar die oorlog, de stand van zaken op te maken, en scenario’s tot het beëindigen ervan te schetsen.

