2026.10.27 Slotmanifestatie Fietszoektocht

Feestelijke afsluiter van de fietszoektocht, inclusief prijsuitreiking. Lezing door voormalig profwielrenner Jelle Wallays over zijn carrière en weg na de topsport. Hij fietste door Europa voor Kom op tegen Kanker en werkt vandaag samen met een slechtziende sporter richting de Paralympische Spelen van Los Angeles 2028. Een verhaal vol passie, veerkracht en nieuwe dromen.
West-Vlaanderen

Praktische gegevens

Het SWOK, Ooststraat 4a, 8840 Staden
27-10-26
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Einduur 17:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 258
Prijs: 18,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Programma

☕ Vanaf 13.30 u. – Ontvangst

We verwelkomen je met koffie of thee en een koekje.

👋 14 u. – Welkom

Voorzitter Jean-Pierre Deraeve van gastclub Neos Staden-Westrozebeke-Oostnieuwkerke opent de namiddag. Daarna neemt Mie Debruyne, voorzitter van Neos West-Vlaanderen vzw, het woord.

🏆 14.10 u. – Oplossingen en prijsuitreiking

Had jij alles juist? Ray Clincke, de bezieler van de fietszoektocht, overloopt de oplossingen in een heldere presentatie. Daarna maakt hij de prijswinnaars bekend.

15 u. – Pauze

Tijd om even bij te praten. Dranken tijdens de pauze zijn zelf te betalen.

🚴 15.20 u. – Inspirerende gastspreker Jelle Wallays

Voormalig profwielrenner Jelle Wallays neemt ons mee in zijn bijzondere verhaal. Als winnaar van onder meer Parijs-Tours en Dwars door Vlaanderen weet hij als geen ander wat doorzetten betekent.

Hij vertelt over zijn carrière in het peloton én over zijn nieuwe uitdagingen na de topsport. Zo fietste hij door Europa voor Kom op tegen Kanker en werkt hij vandaag samen met een slechtziende sporter richting de Paralympische Spelen van Los Angeles 2028.

Een inspirerend verhaal over passie, veerkracht en nieuwe dromen.

🥂 16.30 u. – Receptie en tombola

We sluiten de namiddag gezellig af met een drankje, belegde broodjes en een tombola.

17.30 u. – Einde

Prijs

18 euro per persoon

Inbegrepen:

  • ontvangst met koffie of thee en een koekje.
  • receptie met een drankje en belegde broodjes.
  • deelname aan de tombola.

Dranken tijdens de pauze zijn niet inbegrepen.

Inschrijven

Via onze clubwebsite of de inschrijfverantwoordelijke tot uiterlijk 14 oktober of zolang de voorraad strekt, wacht niet te lang. 

Neos West-Vlaanderen

Ook Interessant

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Ondertussen zijn alle tickets in categorie 3 uitverkocht. Niet getreurd. In categorie 4 zijn nog voldoende tickets beschikbaar aan voordelig Neos-tarief! Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert!

Wandelen
Sport- en bewegingsactiviteiten

Wandeling Foreest

We verzamelen aan de Grote Ede 42 voor het huis van onze voorzitster er is daar voldoende parking in de omgeving en is geen “blauwe zone”. We wandelen vandaar uit naar het nieuwe stadsdomein “Foreest”. We voorzien een “verfrissing” onderweg. Afstand 5 km. Wandelschoenen zijn een aanrader! Foreest Kasteel Foreest werd begin 16de eeuw vermeld als 'Forreist' een omwalde hoeve, eigendom van het nabijgelegen kartuizerinnenklooster. Twee eeuwen later kwam de site in handen van Anselme de Peellaert, kamerheer van Napoleon Bonaparte. Hij liet de hoeve verbouwen tot een kasteel in empirestijl, met bijbehorend remisegebouw, hoeve, toegangsdreef en een park. Het kasteel werd in 1907-1909 nog eens uitgebreid; de toenmalige eigenaar was Baron Rotsart de Hertaing, burgemeester van Sint-Andries. Vandaag is het kasteel nog altijd in privébezit (en niet toegankelijk). Wel kocht de stad Brugge rond Kasteel Foreest recent 12 ha bos en kwam er een nieuw fietspad. Het vernieuwde natuurgebied Foreest in Sint-Andries (Brugge) is een recent aangelegde groene long van ruim 10.000 m². Het gebied beschikt over een halfverharde wandellus van ongeveer 150 meter en biedt een landelijke picknickplek met zicht op kasteel Foreest. Het is gelegen op de hoek van de Doornstraat en de Oude Sint-Annadreef.

Boullard 2
Gezellig samenzijn

Opening van het nieuwe Neos-jaar met Mr. Boullart

Al honderdduizend jaar of ietsje minder, teisteren Gert en Bart Boullart, met hun ludieke terreur het Vlaamse en Nederlandse publiek. De geheime formule? Niet doorvertellen: de maffe buikspreekpoppen spelen constant in op de zaal en dollen op een fijne manier met info over gasten die tegen een grapje kunnen. Na de show ons traditioneel vieruurtje.