22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Handig om weten
Ook Interessant

27-01-2026 Neos Nieuwjaart : Nieuwjaarsconcert met Barbara Dex (Jabbeke)
Neos West-Vlaanderen zet traditioneel het nieuwe jaar in met een heerlijke selectie leuke melodieën en een santé op het nieuwe jaar.

Academische zitting 08/01/2026
Neos Sint-Kruis bestaat in 2026 reeds 50 jaar We willen dit vieren met een Academische Zitting in de Gotische Zaal van het Stadhuis De zitting wordt afgesloten met een receptie

Film Springsteen. Deliver Me From Nowhere 10/12/2025
We gaan terug naar de jaren 80. Na een uitputtende tour en een depressie nabij, huurt Bruce, THE BOSS, een huis om te kunnen werken aan zijn zesde album. Hij voelt de druk en ongeduld van zijn platenlabel, die een volgende hit verlangen. Muziek die ook vandaag nog in de smaak valt. € 15 (ticket + drankje in De Republiek)
