Jef Vermassen, Seriemoordenaars

In deze lezing schetst topadvocaat Jef Vermassen op meesterlijke wijze wie die seriemoordenaars zijn, wat hen drijft, welke verschillende motieven ze hebben om te moorden, op welke verschillende, wreedaardige manieren ze te werk gaan. Het is een kleine groep misdadigers die een immense impact hebben op de samenleving. Hij vertelt waarom dit zo is en geeft uitleg over de nieuwe unieke aanpak om deze criminelen op te sporen. In het tweede deel belicht Vermassen beruchte Belgische zaken waarin hij zelf als advocaat optrad. Hij neemt je mee achter de schermen het assisenproces.
Lezingen

Praktische gegevens

Het SWOK, Ooststraat 4a, 8840 Staden
27-03-26
Ontvangst 14:00
Aanvang 14:30
Einduur 18:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 152
Deelnemingsprijs: 15,00 euro voor leden
Deelnemingsprijs: 20,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Klik hier voor de uitnodigingsbrief

Neos Staden - Westrozebeke - Oostnieuwkerke

Ook Interessant

Beeld Slotmanifestatie FZT 2026
West-Vlaanderen

2026.10.27 Slotmanifestatie Fietszoektocht

Feestelijke afsluiter van de fietszoektocht, inclusief prijsuitreiking. Lezing door voormalig profwielrenner Jelle Wallays over zijn carrière en weg na de topsport. Hij fietste door Europa voor Kom op tegen Kanker en werkt vandaag samen met een slechtziende sporter richting de Paralympische Spelen van Los Angeles 2028. Een verhaal vol passie, veerkracht en nieuwe dromen.

IMG20251026171954
Culturele evenementen

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Van Banaan Tot Bord
Culturele evenementen

TRIAS - WORKSHOP Van Banaan tot Bord

TRIAS versterkt en verbindt wereldwijd ondernemingsorganisaties die ondernemers en landbouwers ondersteunen. Trias organiseert op een laagdrempelige manier boeiende en leuke workshops voor Neos-Clubs. Met Neos Groot-Staden kiezen we dit jaar voor de workshop ‘Van Banaan tot Bord’. Je proeft van de banaan in al zijn facetten – van bananenbrood tot -brownie en -likeur. Tussendoor doe je kennis op over hoe de banaan van A tot Z wordt geteeld. Je leert ook hoe je zelf met overrijpe bananen kan koken. Verder krijg je praktische tips om minder fruit te verspillen en ontdek je op welke verrassende manieren je de bananenschil kan gebruiken in huis. Bovendien kom je te weten hoe we in andere werelddelen bananen op een duurzame en creatieve manier gebruiken, van vrucht tot schil. Daarnaast krijg je inzicht in hoe eerlijke prijzen het verschil maken voor bananenproducenten in de Dominicaanse Republiek en waarom het zo belangrijk is om jongeren en vrouwen sterker te betrekken in de sector. Je gaat na de workshop naar huis met een inspiratieboekje vol recepten en tips.