Velodroom Heusden-Zolder

Praktische gegevens
Nenu "Odiel Bistronomie"
- Soep.
- Balletjes in Luikse saus.
- Frietjes en kroketten op tafel.
- Water aan tafel. Andere dranken apart te betalen.
Na de lunch kan er 4.6 km gewandeld worden via de Terlaemen vijvers naar de Kluis. Daarna gaan we via het centrum van Bolderberg en de Galgenberg terug naar de velodroom.
Routeplan: (klikken op deze link) https://www.neosvzw.be/media/cr5dimnr/neos-wandeling-odiel-kluis-galgenberg.pdf
Programma:
| 10:30 | Ontvangst aan de infobalie Velodroom |
| 12:00 | Einde rondleiding |
| 12:30 | Ontvangst Odiel Bistronomie |
| 14:00 | Vertrek wandeling |
Neos Tessenderlo
Contactgegevens
Ook Interessant

Provinciale bewegings- en belevingsdag - do 25 juni 2026 - LANAKEN
Onze provinciale bewegings- en belevingsdag gaat dit jaar door in Lanaken. Neos Limburg samen met Neos Lanaken zal u verwelkomen voor een fantastische dag in de Sportoase Montaignehof.

Zomeropera La Bohème_16.06.2026
De Zomeropera betekent een toegankelijke kennismaking met opera, en vormt een succesvolle klassieker op de Neos-agenda. Ook voor 2026 staat er een klepper van formaat op het programma: La Bohème! Dit meesterwerk van Puccini laat geen ziel onberoerd.

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde
Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!
