Melodieën voor Miljoenen: 'Wien... bleibt Wien!
De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. De Weense melodieën vormen een onuitputtelijke bron van schoonheid en kippenvel. Onbetaalbaar, en voor Neos-herhaling vatbaar. Ondertussen zijn we al aan de 13e editie toe! Laat je betoveren tijdens een sprankelende middag vol muzikale pracht en praal. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár. Geniet van de tijdloze klanken van de Ouverture tot Boccacio, de romantische melodieën uit Le Nozze de Figaro en de vrolijke deuntjes van de keizer van de operette, Franz Lehár.
Met een mix van orkestwerken, prachtige zang en meeslepende duetten belooft het opnieuw en feest voor alle zintuigen te worden. Kom en ervaar de magie van Wenen in de prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal.
Neos vzw
Contactgegevens
Ook Interessant

Voordracht Bart Van Loo - test vanuit de bankapp geen payconiq

Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'
Het wereldberoemde dansgezelschap Szeged Contemporary Dance Company (SCDC) wist Neos de voorbije jaren al te verbluffen met dansvoorstellingen 'Carmina Burana' en 'The Nutcracker'. Hun gloednieuwe productie 'Amadeus' belooft wederom modern ballet van het hoogste niveau! Sprankelend, hedendaags en betoverend.

De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

