30-08-2026 Neos Klassiekt (Sofia Raichenko - piano ** David Poskin - cello)
Voor het derde jaar op rij 'experimenteert' Neos West-Vlaanderen met een combinatie van klassieke muziek door toptalenten op een unieke locatie. Dit jaar zijn Sofia Raichenko (piano) en David Poskin (cello) te gast. Sofia is afkomstig uit Kiev (Oekraïne) en won tijdens haar studies (Kiev, Maastricht, Keulen ...) reeds verschillende prijzen. David Poskin begon zijn cello oplieiding op driejarige leeftijd bij Claudine Steenackers. Op veertienjarige leeftijd werd hij als jong talent toegelaten tot het conservatorium van Brussel. Ondertussen won hij ook reeds verschillende prijzen.
Programma:
| 14:30 | Onthaal met koffie |
| 15:00 | Start optreden |
| 16:15 | start drink |
| 17:30 | einde |
Ook Interessant

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde
Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!


