Word en blijf architect van je latere leven

Praktische gegevens
Neosclub Tielt-Winge
Contactgegevens
Ook Interessant

Receptie
Met een hapje, een tapje en een babbeltje zetten we het nieuwe jaar gezellig in. Dit alles wordt opgevrolijkt met enkele korte dansvoorstellingen.

Moederpijn door Karin Jacobs
Karin Jacobs, actrice en moeder van BV’s Jelle en Clara Cleymans, groeide op bij een hypochondrische moeder die verslaafd was aan pillen en aandacht. Tijdens de laatste levensjaren van haar moeder hield Karin een dagboek bij. Op basis van fragmenten uit haar dagboek schrijft ze het openhartige boek Moederpijn

Samen het hoofd koel houden op een warmere planeet
Steven Vromman, ambassadeur van Grootouders voor het Klimaat, kennen we nog als "Low Impact Man" in het spraakmakend programma op Canvas, waarin hij met een zo klein mogelijke ecologische voetafdruk trachtte te leven. In zijn eco-comedyshow laat hij met de nodig flair zien wat er aan de hand is met onze wereld en wat we eraan kunnen doen. Is het rechtvaardig dat grote bedrijven subsidies krijgen om te vervuilen terwijl wij de verwarming een graad lager moeten zetten? Klopt het dat mensen in het zuidelijk halfrond de gevolgen van klimaatopwarming reeds voelen terwijl ze nauwelijks iets uitstoten? Terwijl we eens kunnen lachen met onze uitvergrote consumptiegewoontes worden we aan het denken gezet welke wereld we aan onze (klein)kinderen achterlaten en hoe we dit als burger en consument kunnen beïnvloeden.
