Afsluiting Kaart en Rummikub seizoen met viering kaartkampioenen
Aperitief : cava of fruitsap
Soep: Pastinaaksoep
Hoofdgerecht: Hespenrolletjes met witloof met puree
Dessert: Brésiliennetaartje
Koffie of thee
Wijnen en waters inbegrepen.
De prijzen voor de Kampioen kaarting worden uitgereikt aan de eerste man EN de eerste vrouw.
De vrije kaarters en Rummikub spelers alsook niet-kaarters zijn hartelijk welkom.
Wie wenst kan na de lunch nog een kaartje leggen of rummikub spelen.
Ook Interessant

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Sportieve wandeling 9 oktober 2026
We verzamelen om 13u30 op de parking Kasteel de Maere langs de Zeeweg We wandelen het Baron de Maerepad 8,2 km. Het is een verkenningstocht door het bos, de dorpskern en het hoogste punt van Wijnendale om dan langs de groene 62 naar de Brasserie Station 62 te stappen waar een stop voorzien is.

Daguitstap "Smullen van de zee" 13 oktober 2026
Vertrek om 08u30 vanuit Torhout, Parking De MAST. De dag begint met een frisse neus die wij halen bij “Le site des Caps”. We klimmen uit de Vlaamse kustvlakte en het zand naar de kalkrotsen en rijden zo via de kustweg richting Cap Gris Nez. Daar is er tijd om te verkennen en een stukje te wandelen. We vervolgen richting Wissant, de baai die tussen de twee caps verborgen ligt. Een heerlijk mooi dorpje, ideaal voor een kleine wandeling. De laatste stop van de voormiddag ligt aan de Cap Blanc Nez.

