Vroeg morgenwandeling met ontbijt
Langs de groene 62 ter hoogte van het voormalige station ligt het landschapspark “de statieput” waar de industriële site omgetoverd werd tot een prachtige brok natuur. Na een kleine 7 km terug aan te komen aan de parking. Alleen deelnemen aan de ochtendwandeling kan zeker ook en is gratis.
Na deze deugddoende wandeling gaan we lekker worden we verwacht voor een luxe ontbijt in het ontbijtrestaurant Caro’s Home in de Stationsstraat 70.
Er is een uitgebreid assortiment van broodjes, koffiekoeken, kazen, vlees en allerlei lekkernijen worden aangeboden in buffetvorm. Alles huisgemaakt en vers! De warme dranken, vers fruitsap en een eitje naar keuze zijn inbegrepen.
NIET wandelaars zijn ook welkom om deel te nemen aan het ontbijt. De deur van het ontbijtrestaurant gaat maar open om 8u30!
Ook Interessant

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Petanque 22 september 2026
Zin in een zomerse dosis plezier en gezelligheid? Op maandag 22 september organiseren we terug een namiddag petanque. Petanque roept sowieso een zuiderse sfeer op. Petanque spelen kan iedereen. Je moet het zeker eens proberen.

Afsluiten fietsseizoen 24 september 2026
We fietsen de laatste fietstocht zoals elke week. Start om 14u op de Markt, achterkant van het Vrije Tijdshuis. Het wordt een tocht van een 30 km, met een stop halfweg de rit in Snellegem. Daar kan een drank genomen worden naar keuze. (zelf te betalen) De eindstop is rond 17u in de Groene Specht Groenhove

