Wandeling langs KUL erfgoed - 2/10/2025

Als eeuwenoude universiteit bezit KU Leuven een bijzonder rijk onroerend en roerend patrimonium. Een begeleide rondleiding van ca. 4 km laat ons de mooiste plekjes ontdekken.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Leuven
02-10-25
Ontvangst 12:30
Aanvang 14:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 4
Wandeling met gids: 12,00 euro voor leden
Wandeling met gids: 15,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Wie Leuven zegt, zegt universiteit. Leuven heeft niet alleen een groot deel van het architecturale patrimonium aan de universiteit te danken maar ook dat typische Leuvense fenomeen dat je van de ene straat naar de andere kan wandelen doorheen universitaire gebouwen.
Wie door Leuven en Heverlee wandelt, kan er niet naast kijken. Vele gebouwen van de Leuvense universiteit zijn beschermd erfgoed. Niet verwonderlijk als je al zes eeuwen bestaat. Iedereen kan deze prachtige historische gebouwen ontdekken, net als ook de rijke academische collecties van kunst en wetenschap.

Praktische info :    
Datum:        Donderdag 2 oktober ; vertrek met de bus van de Lijn om 12u37  aan de kerk van Haacht
Locatie :      Vertrek wandeling aan de universiteitshal, Naamsestraat, Leuven om 14u
Prijs:            12 EUR (leden) ; 15 EUR (niet-leden) ; incl. gids
Inschrijvingen:    Tot 14 september of zolang er plaatsen zijn via de rode knop hierboven of door storting van het juiste bedrag op ons gekende rekeningnummer BE70 9731 0647 6025 met als vermelding ‘Naam + KUL wandeling’ 
Info :            annemie.haachtneos@gmail.com

© KU Leuven Bibliotheken

Neos Haacht