Wandeling in je eigen streek - 5/2/2026
WANDELEN in en rond Haacht.
Zoals steeds heeft Lizi onze maandelijkse wandeling gepland.
We starten aan café Per Sempre op de Markt in Haacht voor een tochtje van ongeveer 5 km.
Nadien kunnen we iets drinken bij Dries in Per Sempre.
Praktische info :
Datum: Donderdag 5 februari 2026, om 14u
Locatie: Vertrek aan café Per Sempre op de Markt te Haacht
Prijs: GRATIS
Inschrijvingen: Via onze nieuwe website of met een mailtje aan lizi.haachtneos@gmail.com of 0475 811 342 met vermelding ‘Naam + Wandeling 5 februari’
Neos Haacht
Contactgegevens
Ook Interessant

Zomeropera La Bohème_16.06.2026
De Zomeropera betekent een toegankelijke kennismaking met opera, en vormt een succesvolle klassieker op de Neos-agenda. Ook voor 2026 staat er een klepper van formaat op het programma: La Bohème! Dit meesterwerk van Puccini laat geen ziel onberoerd.

De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

Gentse Floraliën - 8 mei 2026
De Floraliën is het grootste internationale bloemenfestival van Vlaanderen. Om de 4 jaar staat de stad Gent in het teken van florale verbinding. De iconische locatie Floraliënhal, in het Kunstenkwartier-Citadelpark, vormt dan 10 dagen lang het decor voor de mooiste creaties. Tijdens deze 10-daagse geven nationale en internationale topfloristen, siertelers, tuinarchitecten en kunstenaars het beste van zichzelf.

