Daguitstap naar Bokrijk - 14/05/2025

Bokrijk staat bekend om zijn prachtige openluchtmuseum waar je een reis maakt door het Vlaamse plattelandsleven van de 17e tot de 20e eeuw. Je kunt oude vakwerkhuizen, molens en boerderijen bewonderen en zelfs ambachtslieden aan het werk zien.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Het domein Bokrijk Bokrijklaan 1, 3600 Genk
14-05-25
Ontvangst 08:00
Aanvang 08:14
Einduur 19:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 5
Deelname incl. lunch: 77,00 euro voor leden
Deelname incl. lunch: 87,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Atelierroute Van graan tot brood


Brood... is en blijft basisvoeding voor de mens. Tijdens deze route ontdekt je groep dat het vroeger anders was. Het brood lag niet bij de bakker klaar. Je moest er zelf voor aan de slag: zaaien, dorsen, malen... Een hele weg van graan tot brood, van het veld via de molen tot in de oven van de bakkerij. Volg het hele proces vanop de eerste rij.


Lunch in restaurant Bartizan
Buffet bij de tafel met ambachtelijke kaaskroketjes, vol au vent, aubergine lasagne, aardappelgarnituren en salades. Dranken inbegrepen 


Met een ervaren gids maken we  kennis met een unieke mix van erfgoed en ontdekken we  het verleden als inspiratiebron voor vandaag en morgen! 

Praktische info:
Datum: woensdag 14 mei 2025
Vertrek: Van Haacht-Station met de trein van 8u14 (wees op tijd!)
Terug: Aankomst Haacht-Station rond 19u
Prijs: 77 euro (leden), 87 euro (niet-leden)
Inschrijven kan tot 30 april via de knop naast de foto of door overschrijving van het juiste bedrag op de rekening van Neos Haacht BE70 9731 0647 6025 met de vermelding van "naam + Bokrijk"

Neos Haacht