Melodieën voor Miljoenen: 'Wien... bleibt Wien!

Een gouden 'allesbehalve ouden' klassieker. Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
26-10-25
Ontvangst 15:00
Aanvang 16:00
Einduur 18:30
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. De Weense melodieën vormen een onuitputtelijke bron van schoonheid en kippenvel. Onbetaalbaar, en voor Neos-herhaling vatbaar. Ondertussen zijn we al aan de 13e editie toe! Laat je betoveren tijdens een sprankelende middag vol muzikale pracht en praal. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár. Geniet van de tijdloze klanken van de Ouverture tot Boccacio, de romantische melodieën uit Le Nozze de Figaro en de vrolijke deuntjes van de keizer van de operette, Franz Lehár.

Met een mix van orkestwerken, prachtige zang en meeslepende duetten belooft het opnieuw en feest voor alle zintuigen te worden. Kom en ervaar de magie van Wenen in de prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal.

Neos vzw

Contactgegevens
welkom@neosvzw.be

Ook Interessant

20251211_CCR_1
Culturele evenementen

De grootste hits van Creedence Clearwater Revival door The Fortunate Sons!

Stap mee in de tijdmachine naar de gouden jaren van de rock! Creedence Clearwater Revival zette eind jaren ’60 de wereld in vuur en vlam met tijdloze klassiekers als Proud Mary, Bad Moon Rising en Who’ll Stop the Rain. Met hun unieke sound en onweerstaanbare energie schreven ze muziekgeschiedenis. Een avond vol muziek en sfeer en pure rock 'n roll-vibes

Labionista 1
Culturele daguitstappen

Labiomista in Genk

Labiomista is een uniek kunstpark in Genk dat de passie en visie van kunstenaar Koen Vanmechelen op een toegankelijke en inspirerende manier tot leven brengt. Ontdek een openluchtmuseum waar kunst en natuur harmonieus samenkomen. Tijdens een wandeling door het park kun je genieten van indrukwekkende sculpturen, installaties en kunstwerken, geïnspireerd door natuurlijke elementen en ecologische thema’s. Het park staat bekend om haar creatieve en duurzame aanpak, waarbij hergebruikte materialen centraal staan. Onder begeleiding van deskundige gids Hilde Theunissen krijg je inzicht in de betekenis en achtergrond van de kunstwerken. Alles in Labiomista is zorgvuldig afgestemd en weerspiegelt Koen Vanmechelen’s visie op een wereld waarin mens en natuur in balans zijn. Deze dag belooft een inspirerende reis te worden door kunst, natuur en duurzaamheid – een perfecte gelegenheid om te genieten, te ontdekken en te reflecteren. Een aanrader voor iedereen die wil genieten, ontdekken en nadenken! We vertrekken om 13 uur met carpooling vanaf de parking in de Boomstraat in ’s Gravenvoeren.

Feerie Florale
Culturele daguitstappen

Féerie Florale in Alden Biesen

In het prachtige decor van Alden Biesen gaan we op ontdekkingstocht door een wereld waarin licht en schaduw samenkomen. Laat je verrassen door creatieve bloemenkunst, kleurrijke composities en mysterieuze silhouetten. Een unieke ervaring vol contrasten die je zeker niet wilt missen! Tijdens dit bloemen sprookjesland kan je doorlopend genieten van prachtige bloemstukken en kunstwerken die spelen met licht en donker, mooie gedecoreerde feesttafels zowel op het kasteeldomein als binnen in de majestueuze zalen en kamers van het kasteel. De authentieke Tiendschuur en de prachtige Oranjetuin zijn het mooie decor voor gezellige verkoopstandjes met een gevarieerd aanbod van prachtige planten tot unieke tuin- en bloemaccessoires. Voor ieder wat wils! FERM leden krijgen een extra korting van € 2,00. Selecteer hiervoor inschrijfoptie 2. Mis deze magische dag vol inspiratie en plezier niet! We vertrekken om 12 uur met carpooling vanaf de parking in de Boomstraat in ’s Gravenvoeren.