Fietstocht in de omgeving van Wijnegem

Praktische gegevens
Ook in de vakantieperiode willen we graag samenkomen, vooral om iets leuks te doen en dan liefst buiten natuurlijk.
We hebben daarom een fietstocht gepland van een goeie 30 km in de omgeving van Wijnegem.
We nodigen jullie graag uit op maandag 11 augustus 2025 voor een zeer rustige, ontspannende toer op het stalen ros al of niet met motor.
Praktisch :
Wat ? Fietstocht en drankje onderweg
Wanneer ? Op maandag 11 augustus 2025 om 14 uur (einde voorzien rond 17.30 uur)
Waar ? We verzamelen aan ’t Gasthuis – Turnhoutsebaan 199 in Wijnegem
Prijs ? € 5.00 per persoon
Inschrijven ? Graag en … zoals velen het ondertussen helemaal onder de knie hebben, via onze website aub.
Geen schroom als het toch niet goed lukt aub ! We hebben zelf ook aan heel wat moeten wennen om het nieuwe systeem helemaal door te hebben (en dat is nog steeds niet voor 100 % zo). Aarzel aub niet om hulp te vragen ; we zijn toch op de wereld om mekaar, om mekaar te helpen, nietwaar ? Gerd, ons bestuurslid, helpt je met veel plezier. Tel. 0473 74 18 86 – gerddehert@gmail.com
Beste Neos-lid,
Je zal begrijpen dat we niet met onze 193 leden samen kunnen gaan fietsen … we zouden wellicht in de kranten komen. Als je deze uitstap niet wil missen, schrijf dan zo snel mogelijk in ; doe het alleszins vóór 5 augustus 2025 ; misschien moeten we eerder al afsluiten.
Geniet ondertussen van de mooie zomer en heel graag tot binnenkort !
Hartelijke en zonnige groeten van
Maria R, Marina, Maria V, Annie, Anny, Gerd, Tanja, Annemie, Jacques en Frank
het bestuur van Neos Wijnegem
Neos Wijnegem