Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06-12-26
Aanvang 16:00
Einduur 18:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 1382
Neos-ticket categorie 1: 56,00 euro voor leden
Neos-ticket categorie 1 met georganiseerd busvervoer: 83,00 euro voor leden
Neos-ticket categorie 2: 46,00 euro voor leden
Neos-ticket categorie 2 met georganiseerd busvervoer: 73,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

                                                    "In mir klingt ein lied"

 

Dit unieke concert presenteert een schitterende selectie van operette-klassiekers en grootmeesters die generaties hebben weten te raken. 

 

Laat je verrassen door de iconische klanken van "Morgen", een meesterwerk van Richard Strauss dat de schoonheid van liefde en verlangen vangt. 

Geniet van sprankelende melodieën die je meenemen naar de bruisende straten van Berlijn, met de levendige en charmante muziek van Léon Jessel en Paul Lincke.

Van de grandeur van Wenen tot de elegantie van Berlijn, beleef samen met je Neos-vrienden deze muzikale reis met werken van Carl Maria von Weber, Eduard Strauss, en Franz Lehár. Je zintuigen worden verwend met rijke harmonieën en meeslepende ritmes die deze steden tot leven brengen.

Zelfs Frederic Chopin komt aan bod met een zelden uitgevoerd lied "In mir klingt ein lied".

 

Vergezeld door de betoverende stemmen van getalenteerde sopraan Iris Luypaers en tenor Ghijs Van der Linden, brengt Frascati Symphonic de prachtige operette-melodieën weer tot leven.

 

                                                      Magie in melodie!

 

Met Klara-presentator Lenaart T'jollyn als vakkundig gids wordt het klassiek programma helder en toegankelijk op een zilveren dienblad aangereikt.  

 

Mis deze muzikale reis niet en dompel jezelf onder in klanken die je hart vervullen. Kom en ervaar een exclusieve Neos-middag vol emotie, vreugde en onvergetelijke muziek. Laat je verrassen en inspireer jezelf met de wonderlijke wereld van operette!  

 

Flink geweest? Ongetwijfeld!

 

Trakteer jezelf én je Neos-vrienden dan als 'sintcadeau' op een uniek concert dat názindert.

Dit in de onovertroffen, prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen                    

                     

 inschrijvingen

 

Inschrijvingen lopen tot uiterlijk 2 oktober 2026 of zolang de voorraad strekt.

 

 

 

Enthousiaste Neos-toehoorders tijdens een vorige succesvolle editie:

 

VRAGEN? Contacteer cultuur@neosvzw.be of tel 03/213.96.60

 

                                      

Neos vzw

Contactgegevens
cultuur@neosvzw.be

Handig om weten

Een ticket categorie 1 (= parterre + eerste rijen 1e balkon) kost 56 EUR. Een ticket categorie 2 bedraagt 46 EUR.
Inschrijven kan uiterlijk t.e.m. 2 oktober 2026 of tot zolang de voorraad strekt (= teller op 0 -> als deelnemers kom je automatisch op wachtlijst terecht. Je dient nog niet te betalen)
De busroutes worden opgemaakt nadat inschrijvingen zijn afgesloten. Een drietal weken voor aanvang van het evenement (= begin november) ontvangt het clubbestuur de busroute, inclusief alle praktische info, in de mailbox

Ook Interessant

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

Fiets Vierdaagse (2)
Sport- en bewegingsactiviteiten

Fiets vierdaagse 'De Peel' Nederland "VOLZET"

Samen met Happy Weekends en Neos Wuustwezel organiseren we een vierdaagse fietsvakantie, een sportieve én gezellige ervaring die je niet mag missen! Naar een regio op de grens van de Nederlandse provincies Noord-Brabant en Limburg die alles heeft om je te laten genieten: open landschappen, schitterende heidegebieden, verdoken dorpjes en schaduwrijke bossen. Kijk uit over Schotse hooglanders en schaapkuddens.

Luik
Culturele daguitstappen

Dag uitstap Luik-Guillemins

Het Station Luik-Guillemins is het centrale station van Luik, geopend in 2009 en ontworpen door de wereldberoemde architect Santiago Calatrava, bekend van futuristische gebouwen zoals het Oculus in New York en Ciudad de las Artes y las Ciencias in Valencia. Het gebouw is volledig opgetrokken uit staal, glas, wit beton en blauwe hardsteen en wordt vaak omschreven als een “kathedraal van de moderne tijden”. De indrukwekkende overkapping is 160 meter lang en 35 meter hoog, met veel lichtinval door de open glasstructuur Het station ligt iets buiten het historische centrum, in de wijk Guillemins, genoemd naar een middeleeuwse kloosterorde, de Wilhelmieten En dat is niet de enige reden waarom je dit station zeker moet bezoeken: Luik-Guillemins is een van de drukstbezochte stations van Wallonië en eveneens een belangrijk spoorwegknooppunt van hogesnelheidstreinen. Van hieruit spoor je eenvoudig naar Duitsland, Frankrijk, Nederland en Luxemburg met Eurostar, ICE en de treinen van InterCity. Na een lekkere verdiende lunch, kunnen we de oude binnenstad nog verkennen.