Nieuwjaarsreceptie 2026

Januari betekent onze jaarlijkse receptie, ditmaal in de voetbal kantine van Gooreind, achter de parking van de sporthal Koch te Gooreind We nodigen jullie van harte uit op onze nieuwjaarsreceptie om samen het nieuwe jaar feestelijk in te zetten! Kom genieten van een hapje en een drankje, een verrassingsoptreden Ên natuurlijk van elkaars gezelschap. 📅 Datum: 26 januari 2026 🕒 Tijdstip: 14u 📍 Locatie: Eikendreef Gooreind Dit jaar hebben we gekozen voor appelbol of worstenbrood, keuze uit 2 stuks. Bij de inschrijving heb je de keuze uit 2 worstenbroden/pp of 2 appelbollen/pp. BIJ DE INSCHRIJVIN PER 2 vink je de formule aan 2 worstenbroden (dan krijg je 4 worstenbroden) BIJ DE INSCHRIJVING PER 2 vink je de formule aan 1worstenbrood en 1 appelbol (dan krijg je 2 worstenbroden en 2 appelbollen) Je kan dus maar 1 formule aanduiden als je per koppel inschrijft!!!!!!!!! KIJK HET GOED NA Je kan ook per persoon (apart) inschrijven en betalen met je eigen lidnummer Laat je verrassen, klink mee op een mooi 2026 en babbel gezellig bij met oude en nieuwe gezichten. We kijken ernaar uit om samen te vieren! We klinken op het nieuwe jaar
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

Voetbal lokaal GVV Gooreind
26-01-26
Ontvangst 13:50
Aanvang 14:00
Einduur 18:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 25
worstenbrood (2): 20,00 euro voor leden
worstenbrood (1) appelbol (1): 20,00 euro voor leden
appelbol (2): 20,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Programma:

14:00
14:00 We klinken op het nieuwe jaar en genieten van een gezellige namiddag. Je kan voor 2 personen maar 1 formule kiezen, je kan apart inschrijven en betalen met je eigen lidnummer. BEKIJK HET GOED!

Neos Wuustwezel

Contactgegevens
wuustwezel@neosclub.be

Ook Interessant

2016 Tuin Der Lusten J Bosch
Culturele evenementen

lezing Tuin Der Lusten

Tuin Der Lusten is de titel die traditioneel gegeven wordt aan een drieluik van de Zuid-Nederlandse schilder Jherinonimus Bosch. Het neemt een bijzondere plaats in binnen de Europese kunstgeschiedenis vanwege zijn unieke laat middeleeuwse beeldtaal. Over de precieze betekenis ervan zijn de meningen verdeeld. De meeste zijn het erover eens dat de schilder hier de zondigheid van de mens aan de kaak stelt. Volgens de laatste inzichten zou het hier gaan om een 'schijnparadijs' waarin de mensheid zich waant in een situatie zoals die bestond voor de zondeval, zonder besef van goed en kwaad. Om deze bizarre en soms erotische uitbeeldingen van de kunstenaar beter te begrijpen hebben we hier in Wuustwezel een expert; Dr. Eric De Bruyn, die ons op een ludieke manier wegwijs gaat maken van de details uit dit werk;

Avond Van De Filmmuziek 2026
Culturele evenementen

De Avond van de Filmmuziek 2026

Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

Wim Distelmans
Lezingen

Een waardig levenseinde

Hij is kankerspecialist, Professor in de palliatieve geneeskunde aan de VUB. Nederlandstalige voorzitter van de federale commissie Euthanasie. Hij pionierde in België voor de erkenning van palliatieve zorg en voor het recht op euthanasie. Richtte het supportief dagcentrum Topaz in. In de lezing komen verschillende aspecten aan bod. Beslissingen bij het levenseinde, palliatieve zorg, palliatieve sedatie en het verschil met euthanasie, wat is LEIF, voorafgaande zorg planning, wilsverklaringen. Bedoeling is om iedereen goed te informeren zodat men instaat is zijn levenseinde in eigen regie te houden.