Night of the Proms
Afspraak om 14.30u aan de terminus tramhalte Merksem, tramticket is inclusief inkomticket. Vervoer naar Merksem kan met de lijnbus of eigen vervoer. De artiesten van de 40e editie van de Night of the Proms zullen zoals steeds begeleid worden door het Antwerp Philharmonic Orchestra, backbone band en koor Fine Fleur onder leiding van de Braziliaanse dirigente Alexandra Arrieche.
40 jaar Night of the Proms de unieke live-uitvoeringen van wereldberoemde hits, ondersteund door een toporkest en verrassende gasten uit binnen en buitenland; Sister Sledge. Anouk. Joss Stone. Vanessa Amorosi en dit alles gepresenteerd door Niels Destadbader.
Dit beloofd weer een topeditie!!!
Programma:
14:00 | Vertrek aan tram 3 in Merksem |
Neos vzw
Contactgegevens
Ook Interessant
Melodieën voor Miljoenen: gouden operetteparels vzw
Een gouden ‘allesbehalve ouden’ klassieker. Neos ‘huisorkest’ Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert. De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár.

bezoek aan het Schoonselhof
Het Schoonselhof, een indrukwekkende begraafplaats Hoek van de Krijgsbaan en St Bernardsesteenweg Hoboken.

Kennismaking Marokkaanse gemeenschap
Met de trein rond 9u. naar Antwerpen. Om 10u wacht de gids ons op voor de rondleiding als kennismaking met de Marokkaanse gemeenschap. Na de leerrijke rondleiding genieten we van een typische Marokkaanse lunch. Het juiste vertrek u en plaats krijgen diegene die zijn ingeschreven een week op voorhand.