palingetentje met fietstocht

Praktische gegevens
Voor de liefhebbers start de fietstocht om 10.30 u. aan Thopecom. Samen met de niet-fietsers komen we om 12.00 u. aan het restaurant voor paling of steak.
Voor de leden die geen paling lusten, is er de mogelijkheid om te kiezen voor steak nature.
De fietstocht is gratis, en het paling/steak menu met koffie en ijs als afsluiter, wordt door het restaurant “DE PLUIM” aangeboden aan 52 euro. Er kan echter maar maximum voor 50 leden ingeschreven worden.
Wie echter liever met de auto komt of een stevige wandeling wenst te maken naar Overmere Donk, dient bij het inschrijven te vermelden “maaltijd zonder fietstocht” zodat de organisator weet hoeveel fietsers er naar het restaurant moeten begeleid worden.
Christiane Oste
Contactgegevens
Ook Interessant

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde
Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

Mini Europa en treinmuseum
uitstap naar Brussel om daar een bezoek te brengen aan Mini Europa en het Train World museum.
