5de donderdag van de maand 29 oktober 2026.
Onze eerste digi dokter sessie met Michel Maes gaat door op donderdag 29 oktober om 14 uur (5de donderdag) in De Semse. Wens je hier naartoe te komen, moet je inschrijven door een telefoontje aan de secretaris (0497/10 53 49) of een email aan neos.zemst@telenet.be en dit voor 15 oktober 2026. Wij herinneren jullie er nog eens aan in de nieuwsbrief van oktober.
Op basis van de inschrijvingen worden 1 of meerdere groepen gevormd en word je persoonlijk verwittigd wat je moet meebrengen.
Daarna volgen dus de individuele sessies met max 3 personen.
Diverse vragen kunnen ingediend worden, en dan organiseren we vraaggestuurde bijeenkomsten met Michel.
Alex houthuys
Contactgegevens
Ook Interessant

Zachtbesnaard 1 december 2026
NIET INSCHRIJVEN via website. Gewoon komen. Een piano, een viool en een gitaar……samen “Zachtbesnaard” Met behulp van ruim 200 snaren gaan Lieselot Pieters (piano), Inneke Van Riet (viool) en Luc Van Riet (gitaar, zang en tekst) op zoek naar kleine en grote parels uit de wereldmuziek en uit de muziekgeschiedenis. Wij herkennen natuurlijk de Zemstse Luc Van Riet die sinds lang muzikale stappen heeft gezet in Zemst en omstreken.

Moezelreis 26 april tem 30 april 2027
Zie inschrijvingsformulier voor meer informatie en prijslijst. Inschrijven vanaf 10 november en voor 15 januari 2026. Max 50 deelnemers.

Luca Percussions & Marimba Christmas Parade
Tijdens de startdagen kregen we van verschillende clubs de vraag wanneer we nog eens iets zouden organiseren in het Lemmensinstituut. Die vraag is zeker niet in dovemans oren gevallen! Met veel enthousiasme kondigen we dan ook ons kerstconcert aan, dat plaatsvindt op dinsdag 15 december 2026 om 20.00 uur in het Lemmensinstituut. Op het programma staan klassieke kerstmuziek, aangevuld met traditionele Carols en enkele wereldpremières. "Samen willen we er een warme, sfeervolle en onvergetelijke muzikale kerstavond van maken. We hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen!"

