22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert

Dit Weense concert van de Internationale Robert Stolz Club, vormt een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse. Wees welgekomen op zondag 22 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!
Culturele evenementen

Praktische gegevens

deSingel, Antwerpen (Desguinlei 25, 2018 Antwerpen)
22-02-26
Aanvang 15:00
Einduur 17:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Neos-ticket: 54,00 euro voor leden
Neos-ticket met georganiseerd busvervoer en maaltijd: 105,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt.  Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?

 

Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.

Neos vzw

Contactgegevens
zonhoven@neosclub.be

Handig om weten

In de mooie blauwe zaal van deSingel kan je vanuit comfortabele zetels genieten van dit Weense concert.
Ja, er is een pauze voorzien van een 25-tal minuten
Ter plekke deelt de organisatie programmaboekjes uit, waarvoor een vrije bijdrage kan gegeven worden.

Ook Interessant

Nightjpeg
Culturele evenementen

Night of the Proms

Night of the Proms Klassiek ontmoet Pop. Al 40 jaar brengt dit event een mooie mix van klassieke muziek en gekende populaire artiesten die het Sportpaleis/AFAS Dome op z'n grondvesten doen daveren. Neos viert graag dit iconische jubileum mee, en veroverde de beste zitjes op het middenplein op zondag 23 november 2025 (15u) Al jaren een klassieker, maar nu belooft het pas echt legendarisch te worden. Neos palmt opnieuw de beste zitjes in op het middenplein (zittend) voor een unieke ervaring tijdens de matineevoorstelling van zondag 23 november Beleef unieke live-uitvoeringen van wereldberoemde hits, ondersteund door een toporkest en verrassende gasten uit binnen- en buitenland. De namen blijven nog even geheim, maar behoren steevast tot de muzikale wereldklasse. Bekendmaking van de artiesten volgt weldra via al onze Neos kanalen. De artiesten van de 40e editie van Night of the Proms zullen zoals steeds begeleid worden door het Antwerp Philharmonic Orchestra, NOTP backbone band en koor Fine Fleur onder leiding van de Braziliaanse dirigente Alexandra Arrieche.

Stanvs
Culturele evenementen

Stan Van Samang - Vadertaal

Na het succes van zijn gelijknamige album trekt Stan Van Samang het land rond met ‘Vadertaal’. Het is een muzikale ode aan het Nederlands en de taal die hij sinds de geboorte van zijn kinderen spreekt. Samen met zijn trouwe muzikale compagnons Eric Melaerts (gitaar) en Bert Gielen (piano) brengt hij een avond vol magie. Hij wisselt zijn allergrootste hit af met recent en gloednieuw werk, recht uit onder andere de jubileumeditie van ‘Liefde Voor Muziek’. Maar er is meer: voor het eerst krijgt zijn sound extra glans met een strijkerstrio (viool, altviool en cello) dat de songs naar een nog hoger niveau tilt. Stan zoals je hem nog nooit zag: puur, intens en dichter bij dan ooit. Verwacht een meeslepende avond vol verhalen, humor en ontroering.

Nieuwjaarsconcertjpg
Culturele evenementen

Nieuwjaarsconcert 2026 - Limburgs Kamerorkest

Nieuwjaarsconcert 2026 - Limburgs Kamerorkest UiTPas In 2025 vierde het Limburgs Kamerorkest zijn 30ste verjaardag. Ook dit seizoen nodigen we hen uit om samen met ons het nieuwe jaar in stijl in te zetten. Ze brengen muziek van de Straussfamilie en bekende aria’s. Ze spelen in een klassieke symfonische bezetting, met een twintigtal strijkers, een volledige houtblazerssectie, twee hoorns en pauken. Als solist nodigen ze de jonge tenor Door Van Bergen uit. Door Van Bergen (17) begon zijn muzikale carrière al op zijn 15de als solist met een indrukwekkende uitvoering van Schuberts ‘Benedictus’. Zijn fluwelen en krachtige stem, gevormd door jaren van toewijding en begeleiding door tenor Teun Michiels, leverde hem samenwerkingen op met gerenommeerde musici en ensembles. In 2024 schitterde hij in diverse operaproducties en kamermuziekprojecten. In 2025 behoort hij tot de finalisten van Young Belgian Talent. Met een eerste tournee in het vooruitzicht en begeleiding van stemexperts, werkt Door gedreven verder aan zijn muzikale droom.