Stan Van Samang - Vadertaal

Praktische gegevens
Neos Zonhoven
Contactgegevens
Ook Interessant

22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert
Dit Weense concert van de Internationale Robert Stolz Club, vormt een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse. Wees welgekomen op zondag 22 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!

Night of the Proms
Night of the Proms Klassiek ontmoet Pop. Al 40 jaar brengt dit event een mooie mix van klassieke muziek en gekende populaire artiesten die het Sportpaleis/AFAS Dome op z'n grondvesten doen daveren. Neos viert graag dit iconische jubileum mee, en veroverde de beste zitjes op het middenplein op zondag 23 november 2025 (15u) Al jaren een klassieker, maar nu belooft het pas echt legendarisch te worden. Neos palmt opnieuw de beste zitjes in op het middenplein (zittend) voor een unieke ervaring tijdens de matineevoorstelling van zondag 23 november Beleef unieke live-uitvoeringen van wereldberoemde hits, ondersteund door een toporkest en verrassende gasten uit binnen- en buitenland. De namen blijven nog even geheim, maar behoren steevast tot de muzikale wereldklasse. Bekendmaking van de artiesten volgt weldra via al onze Neos kanalen. De artiesten van de 40e editie van Night of the Proms zullen zoals steeds begeleid worden door het Antwerp Philharmonic Orchestra, NOTP backbone band en koor Fine Fleur onder leiding van de Braziliaanse dirigente Alexandra Arrieche.

Nieuwjaarsconcert 2026 - Limburgs Kamerorkest
Nieuwjaarsconcert 2026 - Limburgs Kamerorkest UiTPas In 2025 vierde het Limburgs Kamerorkest zijn 30ste verjaardag. Ook dit seizoen nodigen we hen uit om samen met ons het nieuwe jaar in stijl in te zetten. Ze brengen muziek van de Straussfamilie en bekende aria’s. Ze spelen in een klassieke symfonische bezetting, met een twintigtal strijkers, een volledige houtblazerssectie, twee hoorns en pauken. Als solist nodigen ze de jonge tenor Door Van Bergen uit. Door Van Bergen (17) begon zijn muzikale carrière al op zijn 15de als solist met een indrukwekkende uitvoering van Schuberts ‘Benedictus’. Zijn fluwelen en krachtige stem, gevormd door jaren van toewijding en begeleiding door tenor Teun Michiels, leverde hem samenwerkingen op met gerenommeerde musici en ensembles. In 2024 schitterde hij in diverse operaproducties en kamermuziekprojecten. In 2025 behoort hij tot de finalisten van Young Belgian Talent. Met een eerste tournee in het vooruitzicht en begeleiding van stemexperts, werkt Door gedreven verder aan zijn muzikale droom.
