Cybercrime of internetfraude
Omdat de club het slachtoffer is van phishing en naast enkele krampachtig verdiende spaarcentjes ook inschrijvingsgelden voor op til staande activiteiten waren verzwonden heeft het bestuur van Neos Zutendaal een voorlichtingsvergadering gehouden. Leden en sympathisanten kwamen op in dichte drommen. Ruim 140 aanwezigen konden horen dat al het haalbare zal gebeuren om de bank zijn wettelijke verplichting te doen naleven. En dat er een dynamiek met veel initiatieven op gang is gekomen. Iedereen was het erover eens: het komende programma ziet er adembenemend uit. Het is duidelijk: cybercriminelen krijgen de senioren van Zutendaal niet klein. Daarna kreeg Gerda Wellens het woord. Haarfijn deed ze uit de doeken wat cybercrime is en welke de soorten zijn. Een verwittigd man is er twee waard.
Voorzitter Marc Dedecker

Julie Brown-Leiderschap en veerkracht
Julie Brown partner van de overleden Dixie Dansercoer (Belgisch ontdekkingsreiziger, atleet en fotograaf) komt spreken over leiderschap en veerkracht onder extreme omstandigheden. Dixie komt tijdens een expeditie op Groenland ten val in een gletsjerkloof in 2021. Julie is medeoprichtster en directeur van Polar Circles (voorheen Polar Experience), een bureau voor poolexpedities. Zij is tevens ook de drijvende kracht achter projecten zoals het tv-programma De Expeditie: Groenland

3 september 2026: Startvergadering werkjaar 2026-2027
Aankondiging van de activiteiten van het werkjaar 2026-2027 door onze voorzitter Marc Dedecker

Kunstroute en BBQ
Op 18 juni 2026 genoten de leden van Neos Zutendaal, met de auto of met de fiets, van kunst in Zutendaal. Daarna kwamen ze samen in de Posthalt voor een heerlijke BBQ.
