Seniorennamiddag Parc d'été
Zon op je gezicht, muziek in je oren en de dag danst vanzelf. Neos Zutendaal wou niet ontbreken op de seniorennamiddag Parc d’été met de New Bis Band, Laura Lynn evenals de lokale vedetten Boy en Pruim. We kregen kwalitatieve muziek, een wervelende ster en humoristische tussendoortjes. Het volk kwam in beweging, deed lustig mee en iedereen genoot.
Ons lid Jean-Pierre Schroeders zette andermaal met succes zijn sterke schouders onder een prachtig project dat hielp ons in wat we zo graag willen doen: mensen verbinden.

De geheimen van de lichaamstaal
Een paar jaar geleden verdiepte Mieke Mievis zich intensief in de geheimen van de lichaamstaal. Honderden boeken en videotapes van wetenschappelijke proeven heeft ze gelezen en bekeken. Miekes Mysterieuze Lichaam is het resultaat van deze studie.

Startdag werkjaar 2025-2026
Het nieuwe werkjaar 2025-2026 is gestart met een 120 enthousiaste leden die allemaal benieuwd waren wat ons programma zou brengen. We hebben boeiende activiteiten voor elk wat wils.

DiNA-café
De leden wegwijs maken met de nieuwe website DiNA.