Dauwwandeling met ontbijt en bubbels

Na een frisse ochtendwandeling zal een lekker ontbijt ons van nieuwe energie voorzien!
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

Zaal Kortakker, Rillaar
10-04-25
Ontvangst 07:50
Aanvang 08:00
Einduur 12:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 60
Wandeling + ontbijt: 15,00 euro voor leden
Wandeling + ontbijt: 15,00 euro voor niet leden
Ontbijt : 15,00 euro voor leden
Ontbijt : 15,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

  Inschrijven kan tot uiterlijk 3 april 2025

  • digitaal via de rode inschrijfknop hierboven
     
  • OF, door overschrijving van 15 euro per persoon op onze clubrekening  BE74 4277 1211 1107 met vermelding van “wandelen + ontbijt” of “ontbijt”.

Omstreeks 8.00 uur vertrekken we van aan zaal Kortakker voor een wandeling van anderhalf uur over 4,4 km.

De wandeling verbindt veldwegen, langs de watermolen op de Motte, met korte stukjes Molendreef en Pals richting Wijnberg, de vroegere Konijntjesberg.

Na wat stapjes omhoog genieten we, hopelijk bij helder weer, van een uitzicht over de wijde omgeving.

Wat verder dalen we langzaam terug naar beneden, en volgen we weer veldwegen en een stukje Roth, om langs het waterkersbedrijf, het veldkapelletje, en de Hoevedreef, terug op Kortakker uit te komen.

Deze wandeling is bijzonder mooi; maar ingeval van langdurig nat weer hebben onze verantwoordelijken het nodige alternatief klaar.

 

Omstreeks 9.30 uur zal de koffie wel zijn doorgelopen en is het tijd voor ons ontbijt: 2 pistolets 'ene mee hesp en ene mee kees' + 1 croissant, koffie of fruitsap. 

 

Wie het wandelen niet ziet zitten, verwelkomen we vanaf 9 uur voor een glaasje bubbels, waarna ze met de wandelaars kunnen aanschuiven aan de tafel voor het ontbijt en een gezellige babbel. 

 

Wandelen zonder deelname aan het ontbijt kan uiteraard ook. In dat geval is het niet nodig om in te schrijven.