Humor maakt mensen gelukkiger
Journalist en auteur Freddy Michiels vertelt over humor in de politiek en in het dagelijks leven met sketches van Gaston en Leo, Toon Hermans en moppen verteld door diverse bekende en minder bekende personen.
Freddy Michiels (Heist-op-den-Berg – 30 maart 1942) is journalist auteur, bladenmaker en netwerker. Hij heeft een verleden als directeur-hoofdredacteur van het gratis weekblad Antwerpse Post (van 1961 tot 1985) , een dochterblad van Gazet van Antwerpen. Sedert 1985 is hij zelfstandig journalist voor diverse media en werkt hij mee aan diverse tijdschriften en periodieken als columnist en journalist.
Ook Interessant

Startdag
De startvergadering in een nieuw jasje!

Midweek Vayamundo Houffalize
Even ontsnappen aan het hectische leven: dat kan nergens beter dan in de Belgische Ardennen. In Vayamundo Houffalize kom je helemaal tot rust in de natuur. De club beschikt over een nagelnieuwe wellness- en fitnessruimte. Dàt is geniéten! Een heerlijke wandeling in het bos of naar de brouwerijen in de buurt met een bierproeverij erbij, dat is pas vakantie in de Ardennen.

Petanque 16/09
Eerste en derde woensdag van de maand, niet bij slecht weer. We hebben 2 banen tot onze beschikking, en genoeg ballen. Na afloop praten we nog na in de cafetaria. Geen aanmelding nodig, kom gewoon eens kijken en besluit dan of je ook meedoet.

