Voordracht : Een zachte anarchist door Jan en Wim Peumans
Wim is de auteur van “Een Zachte Anarchist”, de biografie van zijn vader Jan.
Jan Peumans is onder meer erevoorzitter van het Vlaams parlement en ook gekend als voorzitter van de kijkcijfer-hit “Vrede op Aarde”. Jan en Wim brengen een dynamisch en interactief gesprek over leven, werk en politiek. Het duo biedt een unieke inkijk in het politieke ambt, doorspekt met sappige anekdotes en hilarische verhalen.
Locatie: Bremtkapel.
Datum: donderdag 16 oktober om 14u00.
Leden: gratis toegang.
Niet leden: € 10,00
Inschrijven via de rode knop "Inschrijven" op onze website of via info@neosbierbeek.be
Inschrijven = Betalen
Als je online inschrijft, dien je ook online te betalen via bancontact met je bankkaart of het scannen van een QR-code. M.a.w. niet online inschrijven en daarna met een overschrijving betalen aub. Onze penningmeester is jullie daar zeer dankbaar voor.
Neos Bierbeek
Contactgegevens
Ook Interessant

Alsbergwandeling
Samen met onze gidsen François en Agnes gaan we genieten van een prachtige wandeling door het glooiende landschap van het Hageland. De route loopt via het wandelnetwerk Hagelandse Heuvels en Valleien.

Jaarlijkse Kaas- en Wijnavond
Onze jaarlijkse Kaas- en Wijnavond gaat door in het Buurthuis op zaterdag 4 oktober 2025. De inschrijvingen zijn geopend.

Provinciale wandeling Zemst
Neos Zemst nodigt, in samenwerking met Neos Vlaams-Brabant, alle Neos-leden uit om te komen wandelen in Zemst.