Voordracht: "Gevaren van ultrabewerkte voeding" door doctor Eric De Maerteleire
Ultrabewerkt voedsel heeft ingewikkelde industriële behandelingen ondergaan en bevat allerhande toevoegingen. Wat zijn de nadelen van dat soort voedsel? Zitten er giftige stoffen in? Word je er ziek van? Welke producten koop je beter niet? Dat vertelt ons bio-ingenieur De Maerteleire. Hij geeft tal van voorbeelden van ultrabewerkt voedsel, legt uit hoe je schadelijke toevoegingen kunt herkennen en hoe je een bewuste keuze kunt maken. Kan de Nutriscore helpen of niet? Welke trucjes gebruiken fabrikanten en verkopers om mensen aan te zetten tot kopen? Welke zijn de vele nadelen van ultrabewerkte voeding? Maken de productiemethodes dat er giftige stoffen in zitten en kun je er ziektes als diabetes, hart- en vaatziekten en sommige kankers van krijgen? Wat is de impact op het milieu?
We krijgen een duidelijk antwoord op al die vragen en direct bruikbare adviezen.
Neos Bierbeek
Contactgegevens
Ook Interessant

Nieuwjaarshappening met de Muziekkapel van de Koninklijke gidsen .Inschrijving verlengd tot 31 dec
De geschiedenis van dit prestigieuze orkest gaat terug tot in 1832 toen Koning Leopold I de opdracht gaf om een muziekkapel op te richten die verbonden zou zijn aan de Koninklijke Wacht. Door de kwaliteit van deze muziekkapel wordt ze tot de beste ter wereld gerekend.

Wandelen in Aarschot
We trekken terug onze wandelschoenen aan en gaan naar Aarschot, een stad gelegen in de Demervallei tussen de heuvels van het Hageland. Ze wordt ook de parel van het Hageland genoemd. Wandel gezellig mee op je eigen tempo en ontdek de boeiende verhalen van deze stad en haar omgeving.

Ode an die Freunde
De inschrijvingen zijn geopend! Ode an die Freunde is een bijzonder geslaagd amicaal verbond met liederen uit het klassieke en meer recente repertoire.Je wordt niet alleen geraakt door de muziek maar ook door het enthousiasme, de schoonheid en het kleurrijke samenspel.

