Paasbrunch
De Orangerie van het kasteel van Horst is een geliefkoosde trekpleister in het Hageland. Rondom het knappe kasteel strekt zich het prachtige landschap van de Wingevallei uit. Het kasteel is goed bewaard en heeft nog de traditionele slotgracht.
In de 17de eeuw liet de adellijke bewoonster, Maria-Anna van den Tympel, twee vleugels aanbouwen rond de binnenkoer en voerde belangrijke verfraaiingswerken uit. Zij liet ook het wagenhuis bouwen, waar nu een gezellig streekgasthof gevestigd is.
Brunchen is een heerlijke maaltijd die het beste van twee werelden combineert: ontbijt en lunch. Het is een gezellig moment om met vrienden of familie te genieten van veel lekkers. De brunch wordt meestal tussen 10:00 en 14:00 uur genuttigd en heeft geen strikte regels wat betreft het menu. Je kunt allerlei lekkernijen op tafel zetten.
10u00: Ontbijtbuffet
Brabantse broodsoorten, Koffiekoekjes, Cornflakes, Yoghurt, Spek met eitjes,
Assortiment Brabants beleg en koude vleessoorten,
Assortiment Franse en Belgische kazen, koffie en thee.
11u30: Sprankelend aperitief gevolgd door een koud en warm buffet
Koud buffet
Assortiment koude vissoorten met: gepocheerde en versierde zalm, gerookte heilbot, tomaatjes met Noordzeedelicatessen, visterrines, enz.
Assortiment koude vleessoorten met: rosbief, varkenshaasje, hespenrolletjes, hoevekip, mousse van Breydelham, …
Uitgebreide salade-bar, koude sausjes; broodassortiment.
Warm buffet
Warm buffet met soep, 2 warme vleesgerechten, 2 warme visgerechten, warme seizoengroenten warme sausjes en aardappelgerecht
Desserten buffet
Tot slot is er nog een uitgebreid desserten-buffet met o.a.: Taarten, verse fruitsla, chocomousse, Bavarois, pannenkoekenbuffetje met marmelades, ijs, siroopjes en chocoladesaus.
Dranken: witte en rode huiswijn, waters, Cola, Cola light, koffie en thee zijn inbegrepen.
Prijs:
€68,00 pp voor leden
€75,00 pp voor niet leden
Inschrijven mits betaling doe je via de rode knop op onze website of door storting op onze rekening
BE19 8508 3717 9312 uiterlijk tot en met zondag 15 maart met vermelding “Brunch”
Neos Bierbeek
Contactgegevens
Ook Interessant

Night of the Proms - AFGESLOTEN!
Klassiek ontmoet Pop. Al 40 jaar brengt dit event een mooie mix van klassieke muziek en gekende populaire artiesten. Dit jaar doen ze er nog een schepje bovenop, want het is een feesteditie!

Muziek van op 't grof huisvuil - Rosita en Herman Dewit
Aanbod Neos Bierbeek in de seniorenweek: Muziek van op 't grof huisvuil. In dit sterke visuele en humoristisch programma presenteren Rosita en Herman Dewit een unieke reeks van gerecycleerde muziekinstrumenten. Kleinkunstminnaars kennen dit echtpaar misschien nog van het groepje 'Het Kliekske' uit Vlaams Brabant. Ze stonden mee aan de wieg van diverse educatieve programma’s met als hoofddoel het promoten van de oude volksmuziek, met veel succes.

Scala & the Kolacny Brothers - VOLZET!
Scala is een meisjesgroep onder leiding van de Kolacny Brothers die uitgegroeid is tot een vaste waarde op internationale podia. Ze zijn wereldwijd bekend omwille van hun emotionele muziek en bijzondere live shows.

