Daguitstap naar de Gentse Floralieên en het kasteel van Ooidonk

Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Gent
04-05-26
Ontvangst 12:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 0

Dit internationaal vermaarde bloemenfestival, dat zijn oorsprong vindt in 1808, brengt slechts eens in de vier jaar een explosie van kleuren en geuren naar de stad Gent.

De Floraliën zijn meer dan een tentoonstelling: ze zijn een viering van botanische kunst en innovatie. Tientallen tuinders, bloemisten en landschapsarchitecten uit binnen- en buitenland presenteren hun nieuwste creaties, van spectaculaire bloemensculpturen tot avant-gardistische tuinontwerpen. De zalen zijn gevuld met geurende rozen, exotische orchideeën, statige lelies en zeldzame kamerplanten.

We bezoeken ook het sierlijke en statige kasteel Ooidonk dat op een boogscheut van Gent ligt. Het omringende water en het fraaie park stralen een en al rust uit en verlenen het kasteel een harmonieus en vredig karakter dat zijn turbulente geschiedenis haast doet vergeten.

We zorgen natuurlijk ook voor de innerlijke mens en voorzien een lekker middagmaal.

De volgorde van deze uitstap moet nog worden uitgewerkt. Van zodra we de juiste dagindeling en prijzen hebben brengen we jullie op de hoogte en openen we de inschrijvingen.

Zin om deel te nemen? hou dan maandag 4 mei alvast vrij.

Neos Bierbeek