Luca Percussions & Marimba Christmas Waves.

Tijdens de startdagen kregen we van verschillende clubs de vraag wanneer we nog eens iets zouden organiseren in het Lemmensinstituut. Die vraag is zeker niet in dovemans oren gevallen! Met veel enthousiasme kondigen we dan ook ons kerstconcert aan, dat plaatsvindt op dinsdag 15 december 2026 om 20.00 uur in het Lemmensinstituut. Op het programma staan klassieke kerstmuziek, aangevuld met traditionele Carols en enkele wereldpremières. "Samen willen we er een warme, sfeervolle en onvergetelijke muzikale kerstavond van maken. We hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen!" Zet deze datum alvast met stip in jullie agenda. Meer info begin september.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Luca school of Arts Campus Lemmens Lemmensberg, 3 Leuven
15-12-26
Aanvang 20:00
Einduur 21:30
Voor alle Neos leden
Op voorhand inschrijven verplicht

De marimba en percussie behoren tot de oudste muziekinstrumenten ter wereld en blijven het publiek boeien met de warme, rijke klankkleuren van de marimba en de ongeëvenaarde ritmische kracht van percussie. In Christmas Waves presenteren het LUCA Marimba & Percussion Ensemble en dirigent Dr. Ludwig Albert een feestelijk concert waarin traditie en innovatie samenkomen.

Met zijn internationaal geprezen lyrische stijl blijft Ludwig Albert keer op keer het publiek raken. Zijn muzikale signatuur wordt gekenmerkt door een uitzonderlijke combinatie van poëtische expressie, verfijnde virtuositeit, dynamische kracht en ongeëvenaarde toonproductie.

Christmas Waves is meer dan een kerstconcert. Het is een muzikale reis waarin de warme resonantie van de marimba, de energie van percussie en de magie van het kerstseizoen samensmelten tot een betoverende ervaring. Een concert vol licht, kleur, verrassende klanken en internationale uitmuntendheid, dat het begin van het feestseizoen in grootse stijl viert.

Programma:

·         R. Marques: Paasster Overture

·         L. Albert & R. Marques: Heartwood Concerto

·         A. Adam (arr. L. Albert): O Heilige Nacht - Fantasia

·         L. Denza (arr. L. Albert): Funiculì, Funiculà - Fantasia

·         K. Abe: De GOLF

·         M. Ravel (arr. L. Albert): Boléro

·         Bulgaars volkslied (ar. L. Albert): Novo Cetvorno

·         F. X. Gruber (arr. L. Albert): Stille Nacht

·         J. Strauss II (arr. L. Albert): Künstlerleben, op. 316

 

meer info begin september.

 

Neos Vlaams Brabant

Veelgestelde vragen

Annuleren kan met terugbetaling zolang de inschrijvingsdatum niet verstreken is. Zodra de inschrijvingsperiode is afgelopen, kunnen we helaas geen terugbetalingen meer doen.