Barbara Dex in concert

Op 22 februari 2027 is niemand minder dan Barbara Dex te gast bij Neos Vlaams-Brabant. Haar optreden – waarin ze het beste uit meer dan 30 jaar op de planken geeft – zal doorgaan in CC Den Egger in Scherpenheuvel. Het belooft puur muzikaal genot te worden! Foto: Koen Bauters
Culturele evenementen

Praktische gegevens

CC Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 Scherpenheuvel
22-02-27
Ontvangst 13:00
Aanvang 14:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 255
Prijs: 30,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht
Inschrijven tot 14-02-27

Barbara Dex is een gevestigde naam in de showbusiness en één van de meest gewaardeerde zangeressen in de Vlaamse muziekwereld. Met haar betoverende stem en muzikale veelzijdigheid weet ze elke song overtuigend te brengen. Voeg daar haar podiumprésence aan toe, en je hebt een artiest die elk publiek weet te betoveren.

Barbara Dex brengt het beste uit meer dan 30 jaar op de planken, ze duikt in haar 13 albums en zingt zowel Nederlandstalige als Engelstalige songs. Countryrock, ingetogen nummers, covers, … het optreden zal een weloverwogen en diverse playlist hebben.

Aangezien Barbara deelnam aan het elfde seizoen van Liefde voor Muziek (uitzending voorjaar 2025 op VTM), zal ze, als kers op de taart, met veel verve nummers van haar collega-deelnemers Hooverphonic, Luc Steeno, Maksim, Kids With Buns, Guus Meeuwis en Frank Vander Linden coveren en live brengen.

Puur muzikaal genot!

Barbara wordt begeleid door een liveband met 4 muzikanten. 

Neos Vlaams-Brabant

Veelgestelde vragen

Annuleren kan met terugbetaling zolang de inschrijvingsdatum niet verstreken is. Zodra de inschrijvingsperiode is afgelopen, kunnen we helaas geen terugbetalingen meer doen.

Ook Interessant

Quiz 2
Ontspanningsnamiddagen

14de provinciale quiz Neos Vlaams-Brabant 2026

Neos Vlaams-Brabant gaat binnenkort op zoek naar “de Slimste Club” van de provincie en hiervoor organiseren we onze 14de provinciale quiz. We dagen alle Neos clubs van Vlaams-Brabant uit het ook dit jaar tegen elkaar op te nemen in deze amusante, ludieke quiz o.l.v. quizmaster Daniel Bruyninckx.  Misschien wordt jouw club dit jaar uitgeroepen tot de slimste club van onze provincie en mag ze de wisselbeker mee naar huis nemen!

Afbeelding2
Gezellig samenzijn

Neos met een hart 2026: Samen voor een warme thuis voor iedereen!

Neos met een hart ❤️ Samen voor een warme thuis voor iedereen! Tijdens onze gezellige kaas- en wijnavond organiseerden we traditiegetrouw een tombola ten voordele van ons jaarlijks goede doel. Met veel plezier schenken we dit jaar onze cheque aan Oostrem vzw. Onze tombola bracht €740 op! Naar goede gewoonte past onze kas bij tot een mooie cheque van €1.000. Een warme dankjewel aan iedereen die lotjes kocht en ons steunde. Dankzij jullie warme hart en steun kunnen we samen iets moois betekenen! Benieuwd naar het officiële overhandigingsmoment? De foto van de chequeoverhandiging aan Oostrem vzw verschijnt in de nieuwsbrief van december. Hou die dus zeker in de gaten!

Inge Vrancken
Lezingen

Voordracht door Inge Vrancken " Land van valse beloften"

Van 16 tot 22 november 2026 vieren we de Week van de Senioren! Tijdens deze week organiseren verschillende Bierbeekse verenigingen activiteiten voor senioren en hun omgeving, met aandacht voor ontmoeting, participatie en welzijn. Het is een mooie gelegenheid om onze activiteiten onder de aandacht te brengen en te laten zien dat wij een actieve vereniging zijn in onze gemeente. We roepen onze leden op om massaal deel te nemen aan de aangeboden activiteiten. Jullie enthousiasme en aanwezigheid maken het verschil en zorgen ervoor dat Neos een positieve indruk achterlaat in onze gemeenschap. Dit jaar verwelkomen we Inge Vrancken voor een interessante en ongetwijfeld boeiende lezing.