Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Praktische gegevens
"In mir klingt ein lied"
Dit unieke concert presenteert een schitterende selectie van operette-klassiekers en grootmeesters die generaties hebben weten te raken.
Laat je verrassen door de iconische klanken van "Morgen", een meesterwerk van Richard Strauss dat de schoonheid van liefde en verlangen vangt.
Geniet van sprankelende melodieën die je meenemen naar de bruisende straten van Berlijn, met de levendige en charmante muziek van Léon Jessel en Paul Lincke.
Van de grandeur van Wenen tot de elegantie van Berlijn, beleef samen met je Neos-vrienden deze muzikale reis met werken van Carl Maria von Weber, Eduard Strauss, en Franz Lehár. Je zintuigen worden verwend met rijke harmonieën en meeslepende ritmes die deze steden tot leven brengen.
Zelfs Frederic Chopin komt aan bod met een zelden uitgevoerd lied "In mir klingt ein lied".
Vergezeld door de betoverende stemmen van getalenteerde sopraan Iris Luypaers en tenor Ghijs Van der Linden, brengt Frascati Symphonic de prachtige operette-melodieën weer tot leven.
Magie in melodie!
Met Klara-presentator Lenaart T'jollyn als vakkundig gids wordt het klassiek programma helder en toegankelijk op een zilveren dienblad aangereikt.
Mis deze muzikale reis niet en dompel jezelf onder in klanken die je hart vervullen. Kom en ervaar een exclusieve Neos-middag vol emotie, vreugde en onvergetelijke muziek. Laat je verrassen en inspireer jezelf met de wonderlijke wereld van operette!
Flink geweest? Ongetwijfeld!
Trakteer jezelf én je Neos-vrienden dan als 'sintcadeau' op een uniek concert dat názindert.
Dit in de onovertroffen, prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen
inschrijvingen
Inschrijvingen lopen tot uiterlijk 2 oktober 2026 of zolang de voorraad strekt.
Enthousiaste Neos-toehoorders tijdens een vorige succesvolle editie:

VRAGEN? Contacteer cultuur@neosvzw.be of tel 03/213.96.60
Neos vzw
Contactgegevens
Handig om weten
Info voor Leden van NEOS-Borgloon
Leden van NEOS-Borgloon kunnen ook inschrijven door te storten op Rek.BE91 7353 0617 9676 met vermelding "Melodieën voor Miljoenen"
Ook Interessant

2026.10.11 L "MIJN Leven" musical van Amuse vzw
INSCHRIJVEN TOT 11/09/2026 Neos Limburg is fier om een initiatief uit de provincie te kunnen steunen. MIJN leven - de musical is een volledig originele productie geïnspireerd op het rijke Limburgse mijnverleden.

Mosselen bij restaurant "KONINKS"
Genieten van dit lekker diner kan door 40 € per persoon over te schrijven op onze bankrekening nr. BE91 7353 0617 9676 en dit vóór 10 oktober 2026 met vermelding "Mosselen", "Steak" of "Vis". Verplaatsing is met eigen vervoer of kan via carpooling met vertrek op de kerkhof-parking in Hendrieken-Voort om17u30. ER KUNNEN MAXIMUM 40 INSCHRIJVINGEN PLAATSVINDEN;

Voordracht door Dr. Jan Vaes
Dr. Jan Vaes schreef recent het standaardwerk over de geschiedenis van de graven van Loon. Daarbij botste hij op het feit dat deze edellieden een hele brok literatuur inspireerden en genereerden. In deze lezing wordt aangetoond dat de graven van Loon belangrijke mecenassen, opdrachtgevers en zelfs inspiratiebron waren van invloedrijke dichters in het Nederlands, Duits en Frans. Dat houdt vooral verband met hun Europese huwelijkspolitiek. Ook wordt duidelijk gemaakt dat hun dichter Hendrik van Veldeke aan de wieg van de Nederlandse literatuur stond, maar dat hij eveneens een pionier was van de Duitse lyriek.
