Fietstocht "Naar Le Lac de Téteghem"

Praktische gegevens
We rijden in totaal 48,5 km naar Le Lac de Téteghem.
We rijden via Adinkerke, Bray-Dunes, rond het meer van Téteghem, Rozendaal, Téteghem, Leffrinckoucke, Ghyvelde, Adinkerke.
Het meer van Tetegem (Frans: Lac de Téteghem) is een natuur- en recreatiegebied in de tot het Noorderdepartement behorende plaats Tetegem. Het gebied omvat 200 ha, waarvan 35 ha wateroppervlak. Er zijn wandel-, ruiter- en terreinfietsroutes, picknickplaatsen, uitzichtpunten en dergelijke. Ook zijn er gebieden waarin het oorspronkelijk natuurlijke milieu wordt hersteld. Het gebied werd geopend op 29 juni 2019.
Ook niet-leden zijn welkom, maar zijn niet Neos-verzekerd.
Organisatie Lieve Dewaele 058 421 558
Gratis activiteit.
Ook Interessant

Filmnamiddag "Les Sous-Doués"
Een KOMEDIE van 92 minuten voorzien van Nederlandse ondertiteling. Een filmpareltje uit 1980.

Herdenkingsviering van onze overleden Neosvrienden
Eervolle herdenkingsviering van onze overleden Neosleden (gratis, koffie en gebak inbegrepen). Inschrijven verplicht.

Voordracht Sofie Claerhout "Geen dader meer onbekend"
Deze lezing dompelt je onder in verschillende moordzaken. Het neemt je mee naar de donkere wereld van forensisch onderzoek, met als lichtpuntje de verbeten missie van een jonge wetenschapster: geen dader onbekend. Dr. Sofie Claerhout (°1993) promoveerde als eerste in België tot doctor in de Forensische Genetica. Aan de KU Leuven onderzoekt ze het enige stukje DNA dat ze zelf niet heeft: het mannelijk Y-DNA. Haar CSY-onderzoek werd bekroond met de hoofdprijs op het forensisch wereldcongres