Kunstuur Roeselare 17/11

Praktische gegevens
Een bezoek aan Het Kunstuur duurt exact één uur.
Om de 20 minuten kunnen maximaal 8 bezoekers starten.
Met Neos Groot-Zonnebeke hebben we 5 slots geboekt.
groep 1 start om 14u40,
groep 2 om 15u00,
groep 3 om 15u20,
groep 4 om 15u40,
groep 5 om 16u00.
Maak uw keuze bij de inschrijving en kom op tijd (10 minuten voor start van jouw groep).
Voor meer info, druk op de rode knop hieronder
|
|||||||||||
|
|
|
Neos Groot-Zonnebeke
Contactgegevens
Het Kunstuur in detail
Ook Interessant

Fietspechbijstandsverzekering: nieuwe periode vanaf 01/01/2027
Intekenperiode voor NIEUWE aansluitingen. De leden die reeds aangesloten zijn mogen niet opnieuw intekenen maar krijgen een verzoek tot hernieuwing. Nieuwe aansluitingen kunnen tot uiterlijk 1 december.

Artificiële Intelligentie - wachtlijst voor najaar 2027
De eerste reeksen van de cursus AI zijn volzet (september/december 26) en (februari/mei 27). Heb je interesse maar was je te laat om je in te schrijven? Er zijn al 2 lessenreeksen geprogrammeerd voor het najaar 2027 (sept/nov). Registreer je hier - zonder verplichtingen - op de wachtlijst en dan krijg je voorrang bij de volgende reeks. De reeks bestaat uit 6 lessen van 03u00.

Concert Melodieën voor Miljoenen 06/12 - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!


