Kennismaking met Artificiële Intelligentie

Tijdens deze lezing geeft streekgenoot, IT-expert en Neos-lid Marc Nechelput uitleg over de mogelijkheden, valkuilen en uitdagingen van de razendsnel evoluerende artificiële intelligentie, kortweg AI.
Lezingen

Praktische gegevens

Raadzaal Stadhuis, Oudstrijdersplein 18, Halle
16-03-26
Aanvang 14:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 152
Prijs: 5,00 euro voor leden
Prijs: 10,00 euro voor niet leden

AI: is dat ai ai ai?

Dat Artificiële Intelligentie (AI) de techniek van de toekomst is en heel wat veranderingen zal teweegbrengen in onze samenleving staat buiten kijf. Dagelijks lezen we erover in de pers. Hoog tijd dus om er op een rustige manier mee kennis te maken en ook met een paar AI toepassingen die we allemaal eenvoudig en gratis kunnen gebruiken op onze smartphone of PC.

Laat je niet afschrikken door dit op het eerste zicht technisch onderwerp, maar denk mee na over zijn impact op ons leven. De spreker zal het ook hebben over:

  • Wat AI eigenlijk is: toepassingen, uitdagingen en gevaren.
  • Hoe de AI beeldverwerking gebeurt op smartphone of PC 
  • Hoe kan AI nieuwe dingen genereren? 
  • Wat is de mogelijke verdere evolutie van AI?

 

Wie is Marc Nechelput?

Marc Nechelput is een streekgenoot, ook Neos-lid en een vlotte verteller. Marc behaalde een Master in Fysica aan de KU Leuven, werkte 20 jaar als analist, projectleider, mainframe software engineer, consultant bij IT Colruyt + Dolmen en 18 jaar als mainframe software engineer, team leader bij IT Belgacom + Proximus. Hij is al 5 jaar vrijwilliger bij Intersoc als Appman (o.m. Lezing over AI) en is al 1 jaar spreker over artificiële intelligentie (AI).

 

Deelnemen aan deze activiteit?

✅ Je hoeft je niet op voorhand in te schrijven. 

Deelnameprijs: 5,00EUR (leden), 10,00EUR (niet-leden) ter plaatse te betalen.

 

 

Luister naar de voorstelling van deze activiteit in "Totaal van Streek"