Meerdaagse Ter Helme in juni 2026

Praktische gegevens
We verblijven 3 nachten op basis van half-pension in Ter Helme met mooie kamers, dus inclusief ontbijt en diner. De lunches en de dranken 's avonds zijn niet inbegrepen in de inschrijvingsprijs. De inkomgelden en gidsen bij de uitstappen zijn inbegrepen, maar de verplaatsingskosten (tram) zijn niet inbegrepen. Het volledige programma kan je lezen door de klikken op: "Programma Ter Helme 2026"
Alle kamers zijn momenteel volgeboekt. De inschrijvingen zijn daarmee afgesloten.
Meerdere data
| 15/06/2026 tot en met 18/06/2026 |
Neos Hoeselt
Contactgegevens
Ook Interessant

Kaartnamiddag
Gezellige kaart- en spelnamiddag !

Fietsnamiddag
Informatie over het fietstraject volgt later. De fietsers spreken zoals altijd af om 13u30 op de parking van Ter Kommen.

Daguitstap Floraliën in Gent
Op donderdag 7 mei willen we samen de 4 jaarlijkse Floraliën in Gent gaan bezoeken. De iconische locatie Floraliënhal, in het Kunstenkwartier-Citadelpark, vormt dan 10 dagen lang het decor voor de mooiste creaties. Tijdens deze 10-daagse geven nationale en internationale topfloristen, siertelers, tuinarchitecten en kunstenaars het beste van zichzelf. In de ochtend genieten we in een vrij bezoek aan de tentoonstelling van de bloemenpracht in al zijn geuren en kleuren en na een lekkere lunch brengen we een bezoek aan het gerestaureerde "Lam Gods". Een deskundige gids zal ons inwijden over dit uniek kunstwerk met wereldfaam. We vertrekken extra vroeg om in de voormiddag voldoende tijd te hebben voor het bezoek aan de Floraliën.
