18 juni 2026 namiddagfietstocht
NEOS KOKSIJDE
Contactgegevens
Ook Interessant

11 juni 2026 verrassingsreis
We mogen het niet verklappen maar we gaan een dagje op stap. Wat we wel kunnen verklappen is dat we in West-Vlaanderen blijven. Opgelet het is wel een beetje stappen en behoorlijk wat trappen in de voormiddag, zonder zitplaatsen. In de namiddag doen we het wat rustiger.

12 juni 2026 verrassingsreis 2
Om nog meer leden te laten genieten van onze verrassingsreis organiseren we een 2de dag - een beetje ingekort. (geen bezoek in de voormiddag) We starten met een aperitief - middagmaal -dessert en een rondleiding in een bedrijf. Daarna nog tijd voor een drankje. Wie thuis blijft heeft ongelijk.

23 juni 2026 Navigo met de fiets
We fietsen vanaf het zwembad in Koksijde naar ODK "Navigo" Museum 2 gidsen leiden ons rond. (max 20 pers per gids) Inwoners van Koksijde mogen gratis binnen op vertoon van ID. Gidsen zijn niet gratis. Wie van Koksijde is betaalt 3,5 € Wie NIET van Koksijde is betaalt 13.5€ Bij slecht weer rijden we met de wagen naar het museum. Achteraf is er mogelijkheid tot het drinken van koffie of iets fris, in de Paardevisser (elk voor eigen rekening) Terug rond 17u

