Fietsen (Beveren-Roeselare) + Wandelen ( Harelbeke) Do 16/07/2026

Beste sporters, Fietsen: 16/07 Beveren-Roeselare, 33 km en stop in café " 't Hoekske Wandelen: Beste fietsers, wandelaars en leden, In deze mail info fietsen juli en augustus: 1* 16/07 Beveren-Roeselare, 33 km en stop in café " 't Hoekske 2* 23/07 Dadizele, 38 km en stop in café " De Klokke" 3* 06/08 Izegem, 32 km en stop in Brasserie " Issis" 4* 13/08 Ledegem, 30 km en stop in " Hof ter Emstrode" 5* 20/08 Kachtem-Izegem 37 km en stop in "De Leest" Er is ook op 03/08 de seniorenfietstocht van gemeente Lendelede Wandelaars, momenteel alleen info voor nu 16/07 De wandeling is voorzien in het natuurdomein de Gavers in Harelbeke. Er is geen afstand van de wandeling meegegeven . We verzamelen op het Vandemaeleplein om 14.00 u en vertrekken samen naar de Gavers . Parking Gavers aan de Stasegemsesteenweg 115 ( aan het voetbalveld ) en daar start de wandeling. Wandeling onder de begeleiding van Lia Vandenberghe De stopplaats is in het cafetaria van de Gavers . Indien meer dan 24° C gaat de wandeling niet door, maar er is wel een alternatief voorzien, neem contact op met Lia. Mvg, Sport Neos Lendelede
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Beveren-Roeselare en Harelbeke
16-07-26
Ontvangst 13:45
Aanvang 14:00
Einduur 17:15
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 29
GRATIS: 0,00 euro voor leden

Ook Interessant

IMG20251026171954
Culturele evenementen

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Logo Lendelede grijze letters
Culturele daguitstappen

Het Prethuis 13/11/2026

Logo Lendelede witte letters
Sport- en bewegingsactiviteiten

Dagfietstocht en -wandeltocht Donderdag 27 augustus: " 't Nonnebos"

Donderdag 27 augustus dagfietstocht en -wandeltocht. De fietstocht is 60 km met 3 stopplaatsen. Vertrek : Vandemaeleplein te Lendelede 9u stipt. 1 ste stop : café “De Klokke” in Dadizele. 2 de stop : lunch restaurant “ ‘t Nonnebos” om 12u. 3 de stop : café “Beythem statie” in Rumbeke/Beitem. Eindbestemming Vandemaeleplein Lendelede. De wandeling is in het totaal 12,5 km Vertrek Vandemaeleplein 9u stipt met wagens naar natuurreservaat “ het Polygoonbos” 1 ste stop : café “ De Lange Dreve” in Zonnebeke. 2 de stop : lunch restaurant “ ‘t Nonnebos” om 12u. 3 de stop : “ ‘t Nonnebos”. Adres : ’t Nonnebos : Nonnebossen-Oost 80 8980 Zonnebeke Polygoonbos : parking Lange Dreve 1 8980 Zonnebeke Leden die willen meegenieten van de lunch in het restaurant ” ’t Nonnebos” zijn zeker welkom om 12u, mits inschrijving en melding menu keuze. Prijs lunch: 35 € / per pers. 1 gewoon drankje inclusief. Menu keuze: 1x cava Oostends vispannetje of varkenswangetjes in Nonnenbier met frietjes en slaatje. Inschrijven en betalen tot maandag 17 augustus. Met vermelding: naam en menu keuze. op de Neos Lendelede rek. BE68 4652 1492 3134. Voor info: Maria Debussche 0477 26 16 62 mariadebussche@telenet.be Alle andere dranken zijn voor eigen rekening!!!