Neos Lennik testte Artificiële Intelligentie
Link naar persartikel
De kracht van AI werd ook live getoond door aan het systeem te vragen om een gedicht te schrijven over het Pajottenland in de stijl van Guido Gezelle. Het indrukwekkende resultaat stond meteen op het scherm.
"Maar een kwaliteitscheck van het resultaat op fouten of verkeerde informatie blijft een noodzaak” besloot de IT-expert.

Neos Magazine september 2025
Vier keer per jaar publiceert Neos een magazine, dat leden met elkaar wil verbinden. Dat betekent dus niet alleen een inkijk in het brein van BV’s en experts, maar ook in die van het dagelijks reilen en zeilen van onze leden en lokale clubs.

Podcast - aflevering 8 met Jan Peumans
Neos nationaal trapt het tweede seizoen van de podcast ‘POSITIEF oud worden’ af met niemand minder dan Jan Peumans!

Neos Lennik lanceert programma werkjaar 25- 26
Neos Lennik, Netwerk van Ondernemende Senioren, 254 leden, lanceerde op een druk bijgewoonde bijeenkomst het programma 25- 26.