Persbericht: We vlogen met Neos Lennik naar de maan en verder
We zagen de indrukwekkende lancering van de tot 200 meters hoge raketten, de “ruimtevrachtwagens“ voor het transport van satellieten en het nut daarvan ook voor ons dagelijks leven op aarde. Denk maar aan de GPS in onze wagens.
En er blijkt ook een planeet te bestaan vol goud. Kan de mens dat in de toekomst ook opdelven voor eigen gebruik??
En jawel, er vlogen al toeristen naar de ruimte. Voor 250.000 euro tot 2 miljoen euro voor een ticket.

Neos Magazine september 2025
Vier keer per jaar publiceert Neos een magazine, dat leden met elkaar wil verbinden. Dat betekent dus niet alleen een inkijk in het brein van BV’s en experts, maar ook in die van het dagelijks reilen en zeilen van onze leden en lokale clubs.

Podcast - aflevering 8 met Jan Peumans
Neos nationaal trapt het tweede seizoen van de podcast ‘POSITIEF oud worden’ af met niemand minder dan Jan Peumans!

Neos Lennik lanceert programma werkjaar 25- 26
Neos Lennik, Netwerk van Ondernemende Senioren, 254 leden, lanceerde op een druk bijgewoonde bijeenkomst het programma 25- 26.