Petitie euthanasie bij dementie
Experten vragen al jaren dat mensen die lijden aan dementie euthanasie moeten kunnen krijgen. Volgens de huidige euthanasiewet komen patiƫnten echter enkel in aanmerking als ze volledig bewust en wilsbekwaam zijn. Dit kan leiden tot schrijnende situaties.
Daarom heeft LEIF (LevensEindeInformatieForum) een petitie opgestart om de aanpassing van de wet op de politieke agenda te zetten.
Ook met Neos willen we hier aandacht aan besteden, steun je ons mee door de petitie te tekenen?

Podcast - aflevering 8 met Jan Peumans
Neos nationaal trapt het tweede seizoen van de podcast ‘POSITIEF oud worden’ af met niemand minder dan Jan Peumans!

Neos Lennik lanceert programma werkjaar 25- 26
Neos Lennik, Netwerk van Ondernemende Senioren, 254 leden, lanceerde op een druk bijgewoonde bijeenkomst het programma 25- 26.

Nieuwe Neos-ledenvoordelen!
Nood aan bouw- of interieurinspiratie? Dit najaar heb je als Neos-lid op enkele dagen gratis toegang op enkele interieur- en bouwbeurzen in West-Vlaanderen.
