Concert 'Grüsse aus Wien' - za 6 maart 2027

Praktische gegevens
“De combinatie van prachtige muziek, fantastische stemmen en indrukwekkend ballet heeft al m’n verwachtingen overtroffen.”
*****
“Vanuit de comfortabele zetels van de mooie blauwe zaal in deSingel werd ik waarlijk ontroerd door dit Weense concert. Beklijvend.”
*****
“Van de bovenste plank, en tot in de puntje georganiseerd. Schoonheid op een zilveren plateau aangereikt.”
*****
"Grüsse aus Wien, tópklasse! Ik kom ieder jaar terug."
Aan succesformules hoef je niet te sleutelen.
Jaar na jaar krijgt het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club lovende commentaren van onze Neos-leden.
Vertrouwde elementen die er ook in 2027 (14e editie!) een klassevol en niet te missen concert van maken:
- Orkest: Groot Robert Stolz Promenadeorkest
- De mooiste Weense melodieën
- Magnifieke (internationale) solisten
- Koor
- Verbluffend ballet
Genoeg stof voor een prachtig namiddagconcert met een mix van prachtige aria's uit operette en musical.
Dit Weense concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek! Jou ook?
OPGELET: er vindt ook een Neos-concert plaats op zondag 7 maart 2027 (startuur 15u)

Prijzen
- Neos-ticket categorie 1: €59 p.p.
- Neos-ticket cat. incl. busvervoer en maaltijd: €112 p.p.
Uitnodiging
Klik hier voor de gedetailleerde FLYER (pdf)
Ticketverdeling (& busroute)
Info volgt later

Handig om weten
Benieuwd? Bekijk dan hier voorsmaakje
Ook Interessant

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Rechter D'Hondt: verkeers(on)veiligheid
Rechter D’Hondt staat bekend om zijn uitgesproken standpunten over verkeersveiligheid en zijn onconventionele, maar doordachte straffen. In deze lezing confronteert hij het publiek met de realiteit achter de statistieken: verhalen van slachtoffers, daders en de impact van roekeloos rijgedrag. Rechter D’hondt pleit al jaren voor meer bewustzijn en verantwoordelijkheid in het verkeer. Zijn aanpak is direct, soms confronterend, maar altijd ingegeven door een diep gevoel voor rechtvaardigheid. Zijn pleidooi voor duidelijke grenzen en betekenisvolle straffen sluit aan bij de actuele maatschappelijke discussie over strengere wetgeving rond verkeersdoden. Een indringende namiddag die aanzet tot nadenken over gedrag achter het stuur en de maatschappelijke impact ervan.

Bezoek aan de centrale begraafplaats in Assebroek
In de volksmond het "Brugs Kerkhof" genoemd is de oudste van heel België. Deze stilteplek in het groen is de laatste rustplaats van tal van notabelen. Een plek in het groen, vol bijzondere stukjes erfgoed. Het is aangelegd als een uitgestrekt, ecologisch stadspark met imposante grafmonumenten, majestueuze bomen en een grote biodiversiteit. Langs de centrale dreven vind je monumentale grafkelders en praalgraven van vooraanstaande Brugse families, architecten (zoals Louis Delacenserie) en beeldhouwers (zoals de familie Pickery). Ook Guido Gezelle ligt er begraven in een opvallend grafmonument]
