21.02.2026 Grüsse aus Wien_concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Handig om weten
Bekijk de flyer
Ook Interessant

Melodieën voor miljoenen "Wien bleibt Wien" AFGESLOTEN
Frascati Symphonic en zangsolisten olv Kris Stroobants brengen Weense klassiekers met muziek van o.a. Mozart, Lehar, Strauss e.a.

Scala & the Kolacny Brothers VOLZET
Optreden van het befaamde meisjeskoor Scala met arrangementen van klassieke en popsongs

Van (cacao)boon tot reep en chocoladeproeverij
Lezing over het proces van cacaoboon tot reep gekoppeld aan een chocoladeproeverij met verschillende smaken door mevr. Mieke Cassiers